Допоможімо волонтерам!

Рукодільниці ініціативи “Hand made по-львівськи” просять містян приносити на недільні збірки старі хустини, а Кулінарний цех - крупи

Львівські волонтери продовжують не лише збирати для бійців необхідне, а й виготовляти власноруч. Закликають містян долучитися до плетіння маскувальних сіток , кікімор, пошиття балаклав, рукавичок, шкарпеток, маскхалатів, розгрузок, виготовлення “сухих страв”. Волонтери також запрошують львів’ян на недільні ярмарки-збірки, де продають свої вироби рукодільниці ініціативи “Hand made по-львівськи”, а виручені гроші використовують на потреби військових.
 

facebook.com groups/HandMadepolvivsky
Так, майстрині просять приносити старі хустини – з них шиють футболки (на фото). 
“Дівчатка, хто має бабусині хустини, які не шкода віддати на добру справу, приносьте на недільні збірки “Hand made по-львівськи” для “Армії руками волонтерів”. Наші майстрині зроблять з них чудові футболочки, а виручені за них кошти підуть на потреби військових. Якщо не маєте як принести, пишіть, ми приїдемо і заберемо”, – закликають волонтери у своїй групі в мережі Facebook.
Приносити речі можна на недільні збірки біля пам’ятника Данилу Галицькому з 13.00 до 18.00. Телефони гарячої лінія групи: 067 3999485 і 093 2314447. Телефонувати можна з понеділка по суботу з 9.00 до 18.00.
А Кулінарному цеху Hand made по-львівськи зараз дуже потрібні різні крупи. “Крім “сухих борщів”, ми робимо гарбузові каші або супи з додаванням круп. Корисність каш не підлягає сумніву, а особливо вони потрібні нашим захисникам на передовій! В нашому цеху зараз є багато овочів. Дякую за це нашим благодійникам! А от круп бракує. Хто має таку можливість, подаруйте що можете на потреби наших вояків!”, – пишуть волонтери у своїй групі. 
Необхідні такі крупи: вівсянка, гречка, пшоно, рис, крупа пшенична, манна і макарони. Приносити можна щодня за адресою: вул. Сербська 7, кв. 4 (код 346), телефон: 096 0966026, з 11.00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.2922 / 4.07MB / SQL:{query_count}