Захисти себе сама!

Львів’янок запрошують на курси самозахисту

Майстер-клас із самозахисту для містянок проведе у Львові громадська організація “Самобутня школа “Асгарда”, інформує прес-служба Львівської міської ради.
На заняттях учасниць навчать опанувати базові прийоми самозахисту, які зможуть знадобитися в повсякденному житті. До прикладу, як правильно використовувати підручні засоби (парасольку, ключі чи шпильки для волосся тощо) у разі пограбування. Також жінки опанують прийоми звільнення від захвату нападника ззаду та спереду.
Основною метою організаторів дійства є бажання навчити жінок уміння постояти за себе у критичній ситуації та бути впевненими в собі.
За словами начальника управління молоді, сім’ї та спорту Володимира Шнайдера, сьогодні для дівчат і жінок недостатньо просто бути активними і займатися спортом, бо виникають ситуації, коли треба бути сильними і зуміти за себе постояти. Унікальністю такого типу тренувань є те, що їх  проводить тренер-жінка, яка допоможе учасницям подолати певні психологічні бар’єри, що існують на таких тренінгах.
Майстер-клас відбудеться 4 жовтня на вул. Тютюнників, 49 о 12.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4176 / 4.05MB / SQL:{query_count}