Патріарх Філарет їде на Львівщину

Візит Святійшого до Львівської єпархії відбудеться 11 – 13 вересня

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) помолиться за бійців АТО у Львові. Візит Святійшого до Львівської єпархії відбудеться 11 – 13 вересня. У рамках Першосвятительського візиту Патріарх Філарет відвідає Личаківське кладовище м. Львова, де помолиться за спокій душ загиблих Героїв Небесної сотні та учасників АТО, освятить храм на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця”, а також очолить літургію на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок, що в Жовківському районі) в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці,  розповів “Пошті” прес-секретар Львівської єпархії УПЦ КП Лука Карпюк. 
Для вірян, які хочуть взяти участь у Патріаршому богослужінні 13 вересня та не мають змоги самостійного доїзду, від усіх парафій Львівської єпархії організують окремі паломницькі групи. Запис на поїздку проводять у парафіяльних храмах, а також у Покровському кафедральному соборі м. Львова (вул. Грушевського, 2).

Програма візиту

11 вересня,
п’ятниця

16.00 – зустріч Святійшого Патріарха Філарета на кордоні Львівської та Рівненської областей (Бродівський р-н);
~18.00 – Святійший Патріарх відвідає Личаківське кладовище м. Львова, де помолиться за спокій душ загиблих Героїв Небесної сотні та учасників АТО.

12 вересня,
субота 

10.00 – освячення храму на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця”. Літургія (м. Львів, вул. П. Орлика, 1); 
18.00 – всенічне бдіння в кафедральному соборі Покрову Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. М. Грушевського, 2).

13 вересня,
неділя 

11.00 – літургія на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок Жовківського району) в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8890 / 4.34MB / SQL:{query_count}