Львів очолив рейтинг ІТ-міст України

Львів посів перше місце в рейтингу міст, у яких впроваджується надання послуг онлайн

Львів посів перше місце в рейтингу міст, у яких впроваджується надання послуг онлайн. Його склали ЛІГАБізнесІнформ спільно зі ще одним учасником проекту – асоціацією ICT.
Як зазначено в описі проекту, “електронний уряд направлений на те, щоби майже всі держпослуги громадяни змогли отримати, не відходячи від свого комп’ютера. Під цим терміном мається на увазі електронний документообіг, цифрові підписи, відкриті і доступні бази даних та безліч інших благ, які допоможуть заощадити час і гроші як звичайній людині, так і чиновникові. Бліц-рейтинг створили за принципами Digital Agenda for Europe, тож оцінюють не тільки вже існуючі послуги, а й різні можливості доступу до них і вміння користуватися ними”.
Описуючи, чому Львів опинився на першому місці, укладачі вказують на те, що за останній рік місто зробило істотний прорив у розвитку електронних послуг в усій Україні. Серед інновацій відзначають “Особистий кабінет”, 
“Картку львів’янина””, БанкID (замовлення послуги через інтернет-банк), можливість через ЕЦП (електронний цифровий підпис) податкової отримати послуги фізичній особі, а також змогу замовити довідки про несудимість і про доходи, інформацію про місце у квартирній черзі, інформує tvoemisto.tv. 
До слова, у Львові 18 – 19 вересня відбудеться Форум електронного урядування – подія, присвячена питанням розвитку та впровадження електронного урядування в Україні і світі. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7562 / 4.34MB / SQL:{query_count}