Колія на Сихів… без кінця

“Пошта” з’ясувала, чи вдасться завершити славнозвісний проект “Трамвай на Сихів” цього року, як і було обіцяно. Ймовірно, кінцева зупинка буде не біля “Санта-Барбари”, а неподалік церкви Різдва Пресвятої Богородиці – там облаштовують розворотне кільце

фото: Андрій Польовий
У Львові роблять усе можливе, та, як кажуть, неможливе задля того, аби довгоочікуваний масштабний проект “Трамвай на Сихів” цього року втілити в життя. Міський голова Львова Андрій Садовий не раз обіцяв, що невдовзі усе запрацює… Зокрема, торік узимку запевняв, що трамвай поїде вже у серпні 2015-го. Згодом, восени 2014-го, говорив інше, мовляв, трохи не встигаємо, але вже от-от…
“Поза тим, що маємо надзвичайно складну ситуацію в нашій країні – окупацію, війну, у Львові реалізовуємо проект, який давно був готовий. Це трамвайна колія на Сихів. Загалом мають бути прокладені 11 кілометрів рейок, 5,5 кілометра в один бік. Цього року (мовиться про 2014-ий. –“Пошта”) буде зроблена велика частина і вже наступного року цей проект реалізують до кінця”, – цитувала Андрія Садового прес-служба міськради 2 вересня 2014-го.
Враховуючи те, що ми не знайшли порозуміння із підприємцями, з ринком “Санта-Барбара”, наразі зосереджені на першому розворотному кільці. Туди їздитиме трамвай
Тож робота кипить. Колію необхідно прокласти, випустити трамвай на маршрут. Та ба, не всі проблеми в міськраді вирішили. Справа з колектором на вулиці Стуса, який потрібно замінити, наче вирішується позитивно. Відповідні роботи проводять, кредит ЄБРР на це наче й погодив, а от щодо ринку “Санта-Барбара” рішення ще не ухвалили. Згідно з проектом, на його місці має бути розворотне кільце, але підприємці не готові поступатись, а міськрада й не дуже наполягає…

Кінцева зупинка – наступного року

У міськраді та у Львів­автодорі певні, що проект “Трамвай на Сихів” справді на фінішній прямій. Та не факт, що вдасться завершити його цього року. А якщо й удасться, то не до кінця… Трамвай, імовірно, поїде, але його кінцева зупинка буде не біля “Санта-Барбари”, а неподалік церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Саме там нині роблять розворотне кільце. Його значення технічне, але для того, аби все ж додати проектові темпу, його зроблять основ­ним та останнім. 
“Ми вже вийшли на завершальну стадію будівництва трамвайної колії на Сихів. Є два розворотні кільця: одне – біля церкви, друге – за ринком “Санта-Барбара”. Враховуючи те, що ми не знайшли порозуміння з підприємцями, із ринком “Санта-Барбара”, наразі зосереджені на першому розворотному кільці. Туди їздитиме трамвай. А як знайдемо якесь порозуміння з підприємцями, то зможемо ще прокласти і цей невеликий відтинок. Роботи там буде ще на місяць часу, – сказав міський голова Львова цього тижня у розмові з “Поштою”. – Ми жодним чином принципово не піддаватимемось тиску на міську владу. Підприємці наполягають, аби для ринку місто виділило їм ділянку поблизу сихівської поліклініки. Це неможливо, бо буде велике збурення людей. До того ж там чимало комунікацій. Тому ми готові пропонувати інші ділянки, шукати компроміс. Людей ніхто не рухає. Назвати умови праці на тому базарі добрими не можна, бо працювати там непросто. Але я дав людям слово, що в цьому році їх не рухатиму”.
Звичайно, має значення, де буде кінцева зупинка. Знаю, що планували на місці ринку. Значить так і має бути… Ми в очікуванні
 Натомість директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза розповів “Пошті”, якщо місто не виконає умов договору з підрядником, себто із компанією “Онур”, яка прокладає колію, і не надасть для робіт ділянку, заплановану за проектом, то влетить у копійку! 
“Всі роботи тривають як на ділянці до ринку, так і на ділянці за ним. Ми сплатили б дуже великий штраф компанії “Онур” за те, що не дали їй можливості до кінця виконати заплановані проектом роботи. Ми все робимо так, як передбачає конт­ракт. Кінцевою зупинкою може бути кільце біля церкви. Це можливо, якщо не домовимось із підприємцями ринку. Якщо ж не виконаємо умов договору, місто компенсовуватиме “онурівцям” їх стратегічну вигоду. Вони порахують, скільки втратили і скільки не заробили через те, що недопрацювали, і місто буде змушене це компенсувати. То найгірший варіант… Звісно, компанія “Онур” давно працює із Львовом і зацікавлена в порозумінні”, – сказав Олег Береза.
А от Андрій Садовий вважає, що неважливо, чи надасть місто цю ділянку цього року для робіт, чи ні.
Відповідно до генплану міста, ця трамвайна колія має йти далі – аж через стадіон “Арена Львів”, через Сокільники до готелю “Супутник”. Там є шляхопровід, його треба відремонтувати
“Проблем жодних не буде. Є обсяг робіт, який виконаємо в цьому році. Є об’єкт, який зробимо наступного року. Згідно з генпланом міста, ця трамвайна колія має бути прокладена далі – аж через стадіон “Арена Львів”, через Сокільники і виходити до готелю “Супутник”. Там є шляхопровід, його треба відремонтувати. Тому це робота ще на багато років, ми працюємо етапами, я не бачу жодних загроз на сьогоднішній день. Стараємося зробити все можливе для того, аби той трамвай поїхав. Однозначно базовим нині є кільце біля церкви. Якщо знайдемо порозуміння з ринком, роботи продовжимо”, – резюмував очільник міста. 

Колектор і кредит

Нині на вулиці Стуса розпочинають роботи з будівництва колектора підземним методом. “Підземним бурінням будуватимемо цей колектор.

Робота над колектором на вулиці Стуса 
Зараз проводимо всі необхідні заходи, підписуються всі необхідні документи, у Європейському банку реконструкції та розвитку триває погодження додаткового фінансування. Вже є попередні підрахунки. Суми уточнюють. Заплановано понад п’ять мільйонів євро додаткового фінансування на колектор та ще деякі роботи. Зокрема міст на Хуторівці, з’їзди з нього”, – пояснив Олег Береза. І запевнив, що до кінця цього тижня планують знести будівлю, викуплену містом для суспільних потреб. Роботи розпочнуть на ділянці між вулицею Стуса та проспектом Червоної Калини. 

Вулиця Стуса
“До кінця тижня з того будинку (вулиця Навроцького, 1. – “Пошта”) нічого не залишиться, ми його викупили для суспільних потреб і будемо зносити. Там проходитиме колія. Постараємось швидше зробити все. Основна заминка була за колектором на вулиці Стуса. Ми не мали методики, за якою могли б працювати. Проте зараз уже все відомо. Колектор в нижній частині вже роблять, а щодо верхньої – чекаємо погодження від Європейського банку з приводу фінансування. Все готове для того, аби почати роботи. Це справа тижня часу”, – вів далі Олег Береза. І нагадав, що фінансова база проекту – 17 мільйонів євро. П’ять мільйонів євро дав німецький уряд як грантову частину, шість мільйонів євро – Європейський банк, решту фінансує місто. Крім того, є ще й колектор, реконструкція якого обійдеться в приблизно п’ять мільйонів євро.

Проспект Червоної Калини. На цій ділянці незабаром продовжать роботи до вулиці Стуса. Знесенню підлягає двоповерхова будівля

Працюють, купують, чекають… 

Жителі Сихова тішаться з того, що, як би там не було, колію прокладають. І певне стрічатимуть перший трамвай на Сихові, як півтораста літ тому стрічали перший потяг у Львові, оплесками та квітами… 
“Признаюся, я ненавиджу наші маршрутки, особливо влітку. Мрію про цей трамвай. Він розвантажить сихівський напрямок. Можливо, й у маршрутках комфортніше стане – не так людно буде. Звичайно, має значення, де буде кінцева зупинка. Знаю, що планували на місці ринку. Значить так і має бути… Ми в очікуванні”, – запевнила львів’янка Людмила.
Якщо знайдемо порозуміння із ринком, роботи продовжимо  
Хлопці працюють не покладаючи рук на палючому сонці. Роблять бордюр на “запасному” розворотному кільці поблизу церкви. 
“Ми кладемо бордюр, а ще одна бригада виконуватиме іншу роботу. Працювати важко, особливо в таку спеку, але ми не нарікаємо. Кільце незабаром буде готове, до кінця року ж має поїхати трамвай”, – пояснив один із робітників. Називати своє ім’я чоловік не захотів. Мовляв, негоже на робочому місці коментарі давати. 

Колія біля ринку “Санта-Барбара”. На цьому місці, згідно з проектом, заплановане розворотне кільце, кінцева зупинка трамвая
А поза тим на ринку “Санта-Барбара” чимало покупців. “Я завжди сюди на закупи ходжу. Дружина знає, де можна придбати свіжішу, а де дешевшу продукцію. Я трохи гірше орієнтуюся. Знаю, що цей ринок планують зносити, тут має бути розворотне кільце трамвая. Але куди ж базар?.. Базар у цьому районі потрібен! Хоча й на трамвай чекаємо. Я особисто переважно автомобілем користуюся, але певен, що такі проекти – це Європа!” – вважає львів’янин. 
Однак є й такі, кому все одно, чи буде трамвай на Сихів, чи ні.
“Мені нема різниці, що тут їздитиме: трамвай, тролейбус чи взагалі нічого.  Транспортну систему в місті вже неможливо покращити. Як на мене, треба все кардинально змінювати. Електротранспорту й справді варто віддавати перевагу. Але у нас все дуже темно робиться. Навіщо такі кредити?..” – висловив свою думку житель Сихова Микола.

Ремонти, корки, нерви водіїв і пасажирів 

У Львові з 1 вересня обмежили рух транспорту на вулиці Сихівській – там  ремонтують дорогу. Спершу перекриватимуть одну смугу – на відтинку від проспекту Червоної Калини до вулиці Зеленої, згодом іншу. Роботи триватимуть до 1 жовтня. 
Чимало доріг у нашому місті з літа досі на ремонті. Непроїзною залишається частина проспекту Свободи – від вулиці Академіка Гнатюка до вулиці Вороного. Там ремонт розпочали ще на початку серпня, а закінчити планують також до 1 жовтня. Через це перехрестя проспект Свободи – вулиця Гнатюка до 10 вересня перекрите для руху. 
Перекритою залишається і частина вулиці Лисенка – на відтинку від вулиці Короленка до вулиці Миклухо-Маклая. Роботи триватимуть до 1 жовтня. Вулицю замостять мозаїчним каменем, відремонтують тротуари. Окрім того, відремонтують мережі зовнішнього освітлення. 
На ремонт закрили й вулицю Богомольця. Роботи обіцяють закінчити до 20 вересня. 
До кінця року для виконання ремонтних робіт закрили вулицю Свєнціцького – на відтинку від вулиці Мушака до вулиці Франка, інформує прес-служба мерії.
Як пишуть “Головні новини Львова”, у планах цього року коштом міста перестелити дорожні ковдри на проспекті Червоної Калини і на вулиці Мечникова. А за гроші ЄБРР в 2015-ому у Львові відремонтують одразу два масштабні об’єкти: вулицю Богдана Хмельницького до Гайдамацької вздовж трамвайного маршруту №6 і найамбіційніший  – “Трамвай на Сихів”.  
Загалом цього року з міського бюджету у ремонт міських доріг вкладуть понад 300 мільйонів гривень. Ще два мільйони євро – кредитні кошти Світового банку і мільйон євро на автошляхи Львів отримав із грантів.


Юрій Кужелюк, член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Львівської міськради:
– Є проблеми зі славнозвісним колектором на вулиці Стуса. Колії там не буде, допоки його не відремонтують! Для цього залучатимуть кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. А от ситуація із ринком “Санта-Барбара” зайшла в глухий кут: зараз розворотне кільце роблять біля церкви, поблизу кінотеатру імені Довженка. Найімовірніше, це буде кінцева зупинка трамвая. Хоча, як на мене, це неправильно. Небажання влади міста і підприємців йти на компроміс ні до чого доброго не приведе. Звичайно, у кожного своя правда. Але коли влада впирається рогом… Робити інший розворот – не вихід. Та все ж роблять. Навіщо така гонка? Ймовірно, вибори підігрівають її. Не факт, що трамвай цього року поїде, бо, як я вже казав, є проблеми з колектором. Великий обсяг робіт на вулиці Стуса. Потрібно не тільки зробити колектор, але й де-не-де відремонтувати дорогу. Приблизна вартість проекту – 17 мільйонів євро. Якою буде уточнена вартість, ще не знаємо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5971 / 4.22MB / SQL:{query_count}