Площа Святого Юра: сварки і ремонти

Реконструкція пл. Святого Юра нині завмерла

фото: Андрій Польовий (архів)
Реконструкція пл. Святого Юра, незважаючи на весь поспіх, який був перед відкриттям пам’ятника Митрополитові, нині завмерла. Міські чиновники та громадські активісти досі з’ясовують, хто в цьому винуватий, водночас навпроти церкви Юра і далі сохнуть травники та клумби… Сумна картина.
Цього тижня активісти Громадської ради “Святий Юр” звинуватили Андрія Садового “у штучному затягуванні реконструкції площі”. Вони заявили, що планують і далі тиснути на мерію, аби до початку листопада всі роботи завершили. 
“Коли стоїш лицем до пам’ятника – все гарно: церква, світло, а коли розвертаєшся – все сумно: лавок і смітників досі не поставили, парк далі не реконструюють, заходи, які були заплановані, зривають, частина закуплених і невисаджених газонів зів’яла. Чому так? Треба запитати міську владу. Андрей Шептицький ніколи не був міським головою, ніколи не отримував грошей з міського бюджету, але місту й українцям загалом зробив більше, ніж усі міські голови Львова разом узяті. Думаю, теперішні і наступні мери мали б власноручно взяти поливалку й полити газон коло пам’ятника”, – сказала Ореслава Хомик, голова ВГО “Союз Українок”.
Активісти написали відкрите звернення до міського голови про негайне завершення реконструкції площі Святого Юра. Тим часом у мерії вирішили залучити іноземних експертів, аби ті порадили, як краще облаштувати площу Юра. Зі слів головного архітектора міста Юліана Чаплінського, відучора, 
28 серпня, у Львові працює експертна рада з відомих архітекторів Австрії, України та Голландії, яка надасть фахові поради щодо нової транспортної розв’язки та реконструкції скверу біля собору Юра, інформує прес-служба міськради. “Ми створили експертну раду з відомих і досвідчених спеціалістів-не львів’ян із Австрії, Голландії, інших міст України, які є практиками у сфері урбаністичного розвитку”, – зазначає головний архітектор.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2748 / 3.97MB / SQL:{query_count}