У Гарнізонному храмі – концерт пам’яті Івана Павла ІІ


У суботу, 28 серпня, о 19.30 на прихожан та гостей Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла чекає непересічний захід – у цей день тут освятять образ Івана Павла ІІ, який намалював відомий український художник – Олександр Войтович. З цієї нагоди також відбудеться концерт сакральної музики “Totus Tuus” пам’яті Івана Павла ІІ, під час якого виступлять відомі виконавці, серед яких – солістка Віденської опери Зоряна Кушплер, родом зі Львова, інформує kapelanstvo.com.ua.
Як розповів художник, цей образ Папи-слов’янина є подарунком знаної оперної співачки Зоряни Кушплер Гарнізонному храму та Львову загалом. Саме вона ще рік назад подала ініціативу намалювати портрет Івана Павла ІІ, адже цей святий є дорогим для усіх львів’ян.
“Сама постать Івана Павла ІІ є мені дуже близькою, – ділиться художник, автор роботи Олександр Войтович. – Але щоб створити той образ, який би я хотів бачити, потрібно було перебрати багато матеріалів, фотографій”.  Цей портрет святого має кілька особливостей, які роблять його унікальним. Насамперед, митець зобразив Івана Павла ІІ дещо молодшим, аніж він був у той момент, коли приїздив до Львова. Друга важлива річ – на цьому портреті Папа молиться на тлі фасаду Гарнізонного храму. І ще цікаво, що митець малював не просто образ, а образ для конкретного місця храму: він творив уже знаючи, де саме розмістять цей твір.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1586 / 4.06MB / SQL:{query_count}