300 000 гривень на подолання корупції

У Львові шукають людей, які мають креативні ідеї боротьби з хабарництвом у нашому краї. Проект-переможець отримає фінансування

Міжнародний фонд “Відродження” спі­льно з Львівською ОДА ініці­ює початок кон­кур­су ідей та проектів “Зупинимо корупцію: громадська дія у Львівській області”. Учасниками відбору можуть стати неурядові та во­лонтерські організації, об’єднання, експертно-аналітичні групи, благодійні організації, ЗМІ, що діють на території області або в інших регіонах України. Орієнтовний бюджет проектів становитиме до 300 000 грн. Фінансову підтримку надаватимуть учасникам конкурсу, які планують здійснювати свою діяльність виключно на території Львівщини: в обласному центрі та (або) в районах чи населених пунктах області, інформує прес-служба ЛОДА.
Зокрема, серед пріоритетів конкурсу – громадський аудит дотримання антикорупційного законодавства в діяльності органів публічної влади Львівської області та їх посадових осіб; виявлення причин і фактів корупції в найбільш корупціогенних сферах у регіоні, надання пропозицій щодо їх усунення; громадський моніторинг відповідності статків і стилю життя державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування їх деклараціям про доходи; соціологічні опитування щодо проблем корупції у Львівській області.
Конкурс проходитимуть у два етапи. На першому учасники мають подати стислий опис концепції власної проект­ної пропозиції за спрощеною описовою формою (до двох сторінок). Концепцію проектної пропозиції треба подати до 7 вересня на електронну адресу dashchakivska@irf.ua, зазначивши в темі повідомлення “Проект на конкурс “Зупинимо корупцію”. Результати першого етапу, на якому відбудеться відбір проектних концепцій,  оголосять до 17 вересня. Тоді відбудеться і публічне обговорення концепцій-переможців.
До наступного етапу допускатимуть лише пере­можців. Проектні пропозиції приймають до 30 вересня. Також зазначимо, що термін реалізації проекту не може перевищувати шість місяців. Планований період початку реалізації – з 1 листопада. Учасникам конкурсу, які успішно пройдуть відбір, організатори обіцяють менторську допомогу в підготовці проектної пропозиції другого етапу, а також у її реалізації від провідних антикорупційних організацій України (експертний супровід, зокрема, з наданням постійних консультацій).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3032 / 3.97MB / SQL:{query_count}