Аби було чим нашим хлопцям воювати


фото: loda.gov.ua
Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод” за 2015 рік повністю відновило понад 100 одиниць техніки для потреб українських Збройних сил, а до  кінця року там планують завершити капітальний ремонт ще близько 70 машин. “Збройні сили України мають найбільшу потребу у бронетехніці, передусім у танках і БМП. Тому підприємство нині повністю завантажене основною роботою з ремонту броньованої техніки. Зараз ми відмовляємося від міжнародних контрактів, адже маємо державне замовлення. Для наших військових ремонтуємо бойові розві­дувальні машини, інженерні машини розгородження, двигуни”, – розповів Віктор Андрощук, головний інженер Львівського бронетанкового заводу.
Нині готові до відправки в АТО п’ять танків Т-72 і п’ять бойових розвідувальних машин. Нагадаємо: окрім  цього, бронетанковий завод виготовив броньований автомобіль “Дозор-Б”, прототип якого очікує на державне випробовування та подальше прийняття на озброєння, інформує прес-служба ЛОДА.
 
 фото: loda.gov.ua
“Ми очікуємо випробування і підключення регіо­нальних підприємств до виробництва. В подальшому розпочнеться серійний випуск цієї техніки”, – розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський.
До слова, ще у квітні між державним концерном “Укр­оборонпром” і Львівською ОДА підписали меморандум про співробітництво щодо розширення співпраці з підприємствами Львівської області в рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6878 / 3.97MB / SQL:{query_count}