Нова поліція, нові правила, нові автомобілі

У Львові презентували черговий етап реформи МВС, а також показали транспортні засоби поліцейських

фото: facebook.com/Львівський державний університет внутрішніх справ
Учора, 7 серпня, у Льво­­­ві на пл. Генера­ла Гри­горенка відбулася презентація чер­­гового етапу експе­рименту з впровадження нових форм і методів у роботі Міністерства внутрішніх справ, інформує прес-служба Львівської облради. Практична суть експерименту полягала в тому, щоб у блоці міліції громадської безпеки Самбірського міськвідділу ГУ МВСУ створили групи швидкого реагування (ГШР), до складу яких увійшло б 52 правоохоронці. 
Роботу організували в чотири зміни групами по 13 осіб, із яких п’ять правоохоронців середнього та старшого начальницького складу й один працівник ДАІ. ГШР працюють по 12 годин, після зміни – дві доби відпочинку. Для забезпечення негайного реагування на повідомлення громадян на зміну виставляють шість патрульних автомобілів.
 
“Скінчилася доба залякувань і “дахування”. Правоохоронні органи не можуть лишатися такими, як і рік тому. Після Революції Гідності та Ночі гніву стало зрозуміло, що та система, яка існувала раніше, не має права на життя. Це розуміє і сама міліція. Головний наш обов’язок – захист спокою громадян, тож ми почали експериментальний проект, мета якого – кардинально змінити образ львівських правоохоронних органів. Передусім це зміни й у ставленні правоохоронців до громадян”, – акцентував заступник начальника ГУ МВСУ у Львівській області Руслан Домніцак.
Правоохоронні органи представили жителям міста нову патрульну службу, уніформу та розповіли, чим нова поліція відрізнятиметься від старої міліції. “Рік тому, коли розпочалися консультації щодо реформування правоохоронних органів, ми зрозуміли, що це вкрай важливо для Львівщини, адже побачили дії тодішньої міліції під час Революції Гідності і те, що сталося з нашими правоохоронними органами. Однак ми вірили, що є здорове ядро. Водночас відгукнулися представники Європейського Союзу з пропозицією надати консультації та допомогти провести реформування. Це й дало той поштовх і той результат, який сьогодні маємо”, – зазначив у виступі голова обласної ради Петро Колодій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7483 / 4.35MB / SQL:{query_count}