“Наклейкомати” проти нахабних водіїв


фото: 1-www.facebook.comgroupstrotuar.jpg
У Facebook-спільноті “Дайте пройти” активіст Мирослав Голяк опублікував фото автівки, яку припаркували на тротуарі поблизу книжкового ринку на вулиці Підвальній. “Друзі, заходимо на електронне звернення у міську раду (http://city-adm.lviv.ua/services/info/application) і пишемо щось типу:
“Прошу облаштувати антипаркувальними стовчиками непарну сторону вулиці Підвальної від зупинки громадського транспорту “вул Підвальна” до перехрестя вулиць Підвальної та Руської”, – йдеться в повідомленні. Наголосимо, вулиця Підвальна – одна з больових “паркувальних” точoк міста, тротуари там вузенькі, а автівки часом залишають ледь не посеред дороги чи на трамвайних коліях. Містяни ж таким порушенням обурюватись не втомлюються.
“Треба зробити в центрі паркування настільки дорогим (а, можливо, і в’їзд), щоб більшість просто не змогла собі дозволити паркуватися в центрі. Тоді всі самі залишатимуть свої машини за межами центру і добиратимуться зручним, нормальним громадським транспортом та/або велосипедами зручними, безпечними, облаштованими велодоріжками та велодорогами. Ідеальне майбутнє міста бачу приблизно так”, – пише Roman Lemko у Facebook-спільноті “Дайте пройти!”.
Тим часом у місті учасники руху “Дайте пройти!” планують встановити в місцях найбільшого скупчення неправильно припаркованих авт спеціальні автомати, які безкоштовно видаватимуть наліпки всім охочим. Для цього достатньо буде провести рукою перед сенсором. Поштучна видача та міцна металева оболонка повинні захистити автомат від вандалів. Автомат видаватиме наліпки розміром 183х183 мм. Активісти уже подали документи до Львівської міської ради для отримання дозволу на розміщення “наклейкомату”. Наразі роздумують, як саме його розфарбувати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0240 / 4.07MB / SQL:{query_count}