210 днів Синютки

Очільник області підсумував свою і команди роботу за перше півріччя, розповів про дороги, корупцію та соціальне забезпечення військових

фото: прес-служба ЛОДА
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на посту вже трохи більше півроку – керує областю з 26 грудня 2014-го. Він працює сумлінно, серед обіцянок, про які говорив у час призначення, – відкритість до співпраці з громадськістю, боротьба з корупцією, якісний і обширний ремонт доріг області. Олега Синютку вважають жорстким керівником. Зі слів соціоніка Олексія Пивоваренка, він у свій час і на своєму місці, тож, вочевидь, результати праці очільника області мали б бути більш ніж позитивними. Натомість не все так добре. 
Одним із останніх розчарувань Олега Синютки, виявляється, стали нардепи, з якими, з його слів, ЛОДА має налагоджені контакти.  Парламентарі не підтримали законопроекту, за яким на ремонт доріг можна було б залучити додаткові кошти. Не задоволений Олег Синютка і “відкритістю неба” над містом, а також теперішнім керівником Львівського аеропорту. Є проблеми з фінансуванням ремонту доріг і неабиякі з корупцією! 

Дорожні справи

Олег Синютка розповів, що ремонт дороги Бібрка – Рогатин завершать у серпні. “Після зустрічі з підрядниками я вже можу сказати, що ремонт автодороги Бібрка – Рогатин завершать у серпні. Дорогу Львів – Радехів – Луцьк і далі ремонтуватимуть також із серпня, а на дорозі Львів – Славське вже завершили первинну підготовку”, – сказав він. Також він зазначив, що відремонтували об’їзні дороги Львова та Золочева, а також дороги до Червонограда. За словами очільника області, це добрий результат. 
Також Олег Синютка розповів і про концесійну дорогу Львів – Краковець. 
 
 фото: прес-служба ЛОДА
Невдовзі спецкомісія розгляне пропозиції щодо ремонтних робіт на дорозі, яка веде до пункту пропуску “Корчова – Краковець”. Ця дорога має бути першою концесійною дорогою на Львівщині. “24 липня відбудеться засідання конкурсної комісії, на якому очікуємо відкриття пропозицій щодо  концесійної дороги  Львів – Краковець. Як відомо, спочатку були передпроектні пропозиції,  на які подали п’ять заявок. Ми очікуємо, що 24 липня вже подадуть пропозиції, які дадуть змогу розпочати організацію роботи на дорозі Львів – Краковець”, – заявив Олег Синютка.
Як писала “Пошта”, ремонт дороги Львів – Краковець повинен забезпечити якісні та безпечні умови сполучення на найскладнішій ділянці МТК №3 – між автопереходом “Корчова – Краковець” та найбільшим містом і транспортним вузлом західного регіону України  Львовом. Проект будівництва передбачає вихід нової автодороги на автомагістраль державного значення М-06 Київ – Чоп шляхом створення північного обходу  Львова, що додатково сприятиме виведенню за межі міста існуючого і перспективного транзитних потоків. Вартість будівництва нової автомобільної дороги Львів – Краковець  визначать після погодження проектно-кошторисної документації. Приблизна вартість – 360 млн євро.
Та все ж очільник області наголосив, що Львівщина не отримає 750 млн грн на ремонти доріг тому, що нардепи не підтримали у другому читанні закону, який передбачав перевищення надходження митних зборів у розмірі 50% скеровувати на ремонтні роботи доріг!
“Депутати Верховної Ради мене не просто здивували: у сесійній залі законопроект Президента України, який передбачав перевищення надходжень митних зборів у розмір 50% скеровувати на ремонтні роботи доріг, не пройшов другого читання”, – сказав Олег Синютка. Він зазначив: сподіваючись на гроші з мита, в області вже розпочали ремонтувати деякі дороги, та без відповідного законопроекту роботи можуть тривати ще дуже довго. 
“Законопроект, який вніс Президент України, передбачав кошти на ремонтні роботи на дорогах Львів – Радехів – Луцьк, Львів – Славське, Сколе – Чоп. Ми вже розпочали ремонтувати дорогу Львів – Радехів – Луцьк, який плануємо продовжити в серпні. Львів – Славське ми розпочали ремонтувати минулого тижня. Законопроект передбачав, що з 1 серпня ми би вже мали фінансувати їх”,  – розповів Олег Синютка.
Керівник області пові­домив: за результатами роз­слідування діяльності Служ­би автомобільних доріг Львів­ської області порушили кримінальну справу за фак­том зловживання. “Нині порушили карну справу стосовно зловживань у Службі автомобільних доріг. Прокурор області повідомив, що є всі підстави говорити, що деякі посадовці служби відповідатимуть перед законом, – сказав Олег Синютка. – Також у дорожній службі другий тиждень працює профільна комісія з Києва. Ми очікуємо висновків її роботи. Якщо виявить зловживання,  стежитимемо за тим, аби дорогою до суду цих результатів десь не загубили!”

Перевезення під наглядом

Також очільник області розповів про успіхи в роботі з перевізниками: з недобросовісними розірвали договори, а для контролю на Стрийському автовокзалі облаштовують диспетчерську службу. З 1 серпня у Львові на Стрийському автовокзалі запрацює Єдина диспетчерська служба, що відстежуватиме роботу приміського та міжміського пасажирського автотранспорту. Керівник області наголосив, що питання громадських перевезень не є повністю врегульованим. 
“Відкриття цього диспетчерського пункту дасть змогу значно краще відслідковувати рух транспорту і вживати відповідних заходів у випадку порушень, – зазначив Олег Синютка. – Також минулого тижня почала працювати Укртрансінспекція, яка за перші чотири дні роботи наклала штрафи на 18 перевізників. Сподіваємося, що завдяки спільній роботі диспетчерського пункту, Укртрансінспекції та Державтоінспекції ми покращимо якість перевезень для жителів області”. Як писала “Пошта”, облдержадміністрація розірвала 10 договорів із перевізниками через невиконання або неналежне виконання ними зобов’язань.

Дороге пальне та недостатньо “відкрите небо” 

Є проблеми і у Львівському аеропорту. Довгоочікуваний експеримент “Відкрите небо” не дає результатів, на які всі так сподівались. Аеропорт уклав незначну кількість угод із міжнародними авіаперевізниками, а також купує пальне, на думку Олега Синютки, за завищеною вартістю. Як вирішення цієї проблеми очільник області пропонує замінити керівника летовища, тож  ініціюватиме оголошення конкурсу на цю посаду.
“Підписана угода про постачання пального для Львівського аеропорту не найкраща. За ці декілька місяців, відколи діє “Відкрите небо”, нинішнє керівництво летовища не застосувало всіх заходів для залучення лоукостів та інших компаній для польотів зі Львова”, – зазначив він. Очільник Львівщини повідомив, що під час останньої зустрічі з першим заступником міністра транспорту домовилися про оголошення конкурсу на посаду керівника Львівського аеропорту. 
“Теперішній виконуючий обов’язки керівника теж матиме змогу взяти в ньому участь. Якби він, будучи виконуючим обов’язки, справлявся зі своїми обов’язками, нині не було б потреби оголошувати конкурс”, – зазначив Олег Синютка. 

Підтримка військових

Керівник області розповів, що нині на Львівщині активно працюють задля надання необхідного соціального забезпечення воїнам АТО і їхнім сім’ям. “Єдине вікно” у Винниках, де подають комплексну допомогу учасникам АТО й демобілізованим, визнали одним із кращих в Україні. Наразі ЛОДА виділила для учасників АТО 20 земельних ділянок в області, а ще визначила 110 місць, де також можна виділити землю військовим. 
“На Львівщині є 2800 військових, яких демобілізували із зони АТО. Крім того, є 175 сімей, де в зоні антитерористичної операції загинув член сім’ї. Усі вони, за законами, мають право отримати земельну ділянку для індивідуального будівництва”, – сказав Олег Синютка.
Олексій Пивоваренко, психолог, соціонік:
– Люди діляться на чотири групи за своїми соціальними цінностями. У соціоніці це зумовило поділ на чотири основні квадри. Для першої характерним є нести у світ ідеї рівності, справедливості, об’єктивної істини та справедливого суспільства. Таких людей багато на Західній Україні. Друга квадра – воїни і державники, які хочуть перемоги, боротьби. Від того вони отримують задоволення. Вони люблять служити і дуже цінують відданість. Такими здебільшого є росіяни, японці, китайці та англійці. До наступної групи належать гуманісти. Вони хочуть, аби все було по-мирному, не було ніякої боротьби. На їх переконання, усе багатство світу не варте і сльозинки дитяти, як Достоєвський казав. Таких людей багато в Центральній Україні. Остання група – це особи, які дуже цінують гроші, вміють робити бізнес, щасливі, отримують задоволення від самого процесу заробляння. Таким є наш Президент Петро Порошенко. Олег Синютка також належить до цієї групи. Такі люди добрі керівники, отже, приналежність до цієї квадри дає очільникові області змогу вдало входити в цю вертикаль влади, яка існує. Він хороший виконавець вказівок Президента. Суспільство розвивається, активно почав розвиватися бізнес, тому войовничі люди відійшли на другий план. От і президенти наші – Порошенко, Ющенко, Янукович і Кучма – усі добрі бізнесмени, та з різним вихованням... Країна потребує активного розвитку бізнесу, тому громадяни й обирають (свідомо чи підсвідомо) саме таких людей. Усі розуміють, що треба заробляти. Олег Синютка – виконавець волі Президента і добрий керівник. Серед складових його психіки на першому місці етика відносин. Він може сподобатися кому захоче, у нього дипломатичний підхід до справ. Девіз таких людей – неприйняття зла, воля до моральної чистоти. Така особа – затятий борець зі злом. Однак те, як та чи інша людина, що належить до цього типу, бореться зі злом, залежить від її виховання. На другому місці вольова сенсорика – вміння і бажання керувати силою, змушувати. Інтуїція щодо людей у нього слабка, тобто він і від себе, і від інших вимагає однаково багато. Він жорсткий адміністратор, виконавець волі і добрий вищий керівник, але не такий, який активно проводить реформи. Він із тих, кому краще вдається діяти за вже встановленими правилами, а реформи це невизначеність. Люди його типу від невизначеності дуже страждають. Однак такі особи безстрашні, тож їх багато в міліції. Вони борються зі зловживаннями, неетична поведінка їх дратує. Те, що він вважає етичним або неетичним, залежить від виховання. Тож етика для Олега Синютки – важливе слово. Треба поводитися так, як закони чи правила кажуть. Він добрий господарник, непублічний. Багато чого в нас пропадає тому, що не задіяна господарська діяльність, а він це бачить і може швидко закрутити, зробити, налагодити. Ця людина на своєму місці, та дуже важливо, щоби в нього була добра команда. Я не знаю, яка вона в нього, та сподіваюся, що він не самотній борець. Інакше в нього нічого не вдасться.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6436 / 4.19MB / SQL:{query_count}