Пам’яті Митрополита

29 липня на Львівщині відзначатимуть 150-річчя від Дня народження Андрея Шептицького

фото: radiosvoboda
Про заходи з відзначення 150-річчя від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького на Львівщині йшлося під час засідання організаційного комітету під головуванням очільника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.
“Ми повинні відзначити ці дні на найвищому рівні, оскільки Митрополит Андрей Шептицький є особою духовною, але водночас він є постаттю світською, постаттю, яка активно долучалася до державотворення”, - наголосив Олег Синютка. Інформує прес-служба ЛОДА. 
29 липня, о 10.00 у соборі Святого Юра у місті Львові розпочнеться Архиєрейська Божественна літургія, яку очолить Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.
О 13.00 відбудеться урочисте посвячення пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому на Святоюрській площі. Опісля, о 14.00 – духовно-мистецька програма біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому.
О 17.00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочнеться урочиста академія та прем’єра ораторії Мирослава Волинського “Я тебе кличу”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.2589 / 4.05MB / SQL:{query_count}