“Пропозиції львів’ян щодо об’єктів, які варто відремонтувати, врахували під час розподілу міського бюджету”, – “Народний контроль”

На черговому засіданні Львівської міської ради переглядали міський бюджет.

На черговому засіданні Львівської міської ради, що відбулося 14 липня, переглядали міський бюджет. Члени депутатської групи “Народний контроль” у Львівській міськраді певні: саме громада має вирішувати, що відремонтувати першочергово. Так, створили гарячу лінію, на яку жителів міста закликали  телефонувати і пропонувати об’єкти, які, на їхню думку, варто  включити у список. 
“Лише за ці вихідні ми отримали майже сотню звернень від львів’ян. Люди нарікали на поганий стан хідників, дитячих майданчиків, прибудинкових територій тощо!” – наголосив член депутатської групи “Народний контроль” у Львівській міськраді Андрій Стецьків. 
На сесії депутатський корпус Львівської міської ради прийняв рішення виділити по 5 млн грн кожній районній адміністрації. Члени депутатської групи “Народний контроль” закликають львів’ян стежити за тим, аби виділені кошти використали за призначенням. Зі свого боку ж обіцяють усі звернення жителів міста опрацювати й максимально добитися їх вирішення. 
 
 “Вважаю неправильним, що завше міський бюджет розглядали без думки громади”, – Андрій Стецьків
“Більша частина міського бюджету Львова складається з наших із вами податків. Ми повинні контролювати, на що закладатимуть кошти. Вважаю неправильним, що завше кошторис розглядали без громади!” – наголосив член депутатської групи “Народний контроль” у Львівській міськраді  Андрій Стецьків. 
Додамо, що в міському бюджеті додалося 191 972,5 грн за рахунок перевиконання доходів. Із них 134 скерували в бюджет розвитку, зокрема, по 5 млн грн для райадміністрацій. Ще близько 110 млн дістанеться департаменту житлового господарства на реконструкцію проспектів Свободи, Червоної Калини, вул. Сихівської, закупівлю автобусів і тролейбусів, будівництво велодоріжок у Рясному 1 та на вул. Чорновола, ремонт насосних станцій і розділення електроенергії в багатоквартирних будинках тощо. Водночас 3 млн грн виділили на облаштування скверів. Окрім того, понад 5 млн грн скерували на оздоровлення дітей учасників АТО, а також виділили 615 000 грн  на харчування дітей військовослужбовців, які воюють на сході.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6672 / 4.07MB / SQL:{query_count}