Шухевич буде у Львові

У Львові хочуть спорудити пам'ятник Роману Шухевичу - генерал-хорунжому ОУН, головному командиру УПА. Відповідне рішення 30 січня прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

У Львові хочуть спорудити пам'ятник Роману Шухевичу - генерал-хорунжому ОУН, головному командиру УПА. Відповідне рішення 30 січня прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Проте займатися пам'ятником, найімовірніше, бу­де обласна влада, адже функ­ції замовника на спорудження пам'ятника міська рада надала управлінню капітального будівництва Львівської ОДА.

Наразі не визначено навіть місця, де має постати пам'ятник. На місце та кращий проект невдовзі буде оголошено конкурс. Начальник управ­ління архітектури Львівської міської ради Юрій Криворучко сподівається, що громада міста буде активною і допоможе міській владі вибрати у центральній частині Львова найкраще місце для такого об'єкта.

Наразі на місці загибелі Романа Шухевича у Білогорщі завершується зведення пам'ятника генерал-хорунжому. "Однак Львівська ОДА неодноразово зверталася до міської ради з проханням спорудити такий пам'ятник і в центрі Львова на виконання указу Президента", - зазначив Василь Косів, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6286 / 4.06MB / SQL:{query_count}