Почнемо з понеділка...

Підприємці готові до страйків і голодування

Підприємці готові до страйків і голодування 

piket.jpg 

У четвер, 29 січня, як і було обіцяно, кілька сотень під­приємців вийшли під стіни Ратуші з бажанням зустрітися з міським головою. Вони вимагають від влади пояснити, чому ухвалу про розміщення та правила для МАФів досі не підписали. Зі здивуванням підприємці дізналися, що ухвалу вже давно підписано, але її ще не встигли оприлюднити. "Ухвала була підписана ще кілька днів тому. А чому орга­нізатори акції не повідомили про це людей, створили незрозумілу ситуацію - питання лише до них", - запевнив Остап Процик, начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР. Загадкою залишається те, чому про підписання ухвали не знали і депутати міської ради. Водночас, знаючи, що підприємці готуються до страйку, чиновники Ратуші не подбали про те, щоб повідомити власників МАФів про підписання ухвали. Не знайшов часу зустрітися з підприємцями під час пікету і міський голова Львова Андрій Садовий.

- Після півгодинного пікету чотири представники від підприємців піднялися в кабінет міського голови. Однак зустрічалися ми не з очільником міста, а з директором департаменту "Адміністрація міського голови" Олегом Березюком. Він сказав, що ухвала давно підписана і це наша біда, що ми цього не знали. Однак у нас є інформація, що пан Садовий підписував ухвалу вчора нашвидкуруч, як то кажуть, на коліні, - прокоментував ситуацію "Пошті" Андрій Антонищак, підприємець та лідер ГО "Я - львів'янин".

За словами пана Андрія, їм пообіцяли, що до понеділка ухвала з'явиться на офіційному сайті міської ради. Якщо цього не буде - представники малого бізнесу запевняють, що готові до радикальних кроків. Водночас дивними виглядають заяви керівництва міськради про те, що ухвалу вже "давно підписали". Адже, як стало відомо "Пошті",  в дозвільному офісі (де приймають документи на продовження договорів оренди землі) її ще не бачили і навіть точно не знають, чи на ній справді вже стоїть автограф міського голови, а отже, жодних документів на продовження оренди досі не приймають.

Торговці вкотре стали заручниками затягування часу з боку міської влади. Тож як встигнуть майже дві тисячі власників МАФів оформити всі документи за два місяці (саме стільки часу залишається, згідно з прийнятою ухвалою), не відомо.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6577 / 4.07MB / SQL:{query_count}