Аби не було біди

На Львівщині перевірять безпечність роботи нафтобаз

фото: ЛОДА
Створили ініціативну групу в складі представників органів влади, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, екологічних інспекцій, експертів та громадських організацій для перевірки роботи і діяльності 18 нафтобаз, розташованих на території Львівської області.
Про це домовилися під час робочої наради учора, 26 червня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Андрія Корната щодо безпечного функціонування баз (складів) зберігання нафтопродуктів та заходів із посилення їх охорони. Відповідна нарада організована з ініціативи громадських організацій Львівщини з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації, повідомляє прес-служба ЛОДА.
“Ми повинні докласти максимум зусиль, координуючи роботу правоохоронних структур, виконавчої влади, керівників підприємств, громадських активістів задля посилення заходів безпеки об’єктів зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів у межах області. Нам потрібно заспокоїти суспільство, – сказав Андрій Корнат. – Ми звернулися до Кабінету Міністрів щодо забезпечення матеріально-технічної бази пожежних частин, а також тісно співпрацюємо з обласною радою в питанні реагування на випадок виникнення надзвичайної ситуації”.
За підсумками наради вирішили рекомендувати додатково облаштувати державні та приватні об’єкти зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів приладами відеоспостереження та сигналізації. А також розглянули можливість проведення на ввірених об’єктах навчання щодо порядку дій у випадку виникнення на них надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру і проявів терористичного характеру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.6345 / 4.07MB / SQL:{query_count}