Три основні проблеми Львівщини

Міністр фінансів Наталія Яресько упевнена, що в нашій області треба побороти корупцію, підвищити сервіс на митниці, зменшити обсяг контрабанди і покращити інфраструктуру

Львівщину відвідала з робочим візитом міністр фінансів Наталія Яресько і назвала основні проблеми області – розбиті дороги, брак інвестування, корупція.
“Побувала на кордоні України і відвідала логістичний центр. Всі ми добре розуміємо можливості України. Важливо згадати, що з 1 січня 2016 року буде повна імплементація нашої угоди, яка стосується асоціації щодо вільної торгівлі з ЄС. 
Таким чином Україна стає найкращою, найбільш стратегічною, найбільш конкурентною платформою для виробництва й експорту товарів у Європу, – зазначила міністр. – Країна має вигідне географічне положення для транзиту. На кодоні бачимо той кусок роботи, який треба зробити, щоб підняти економіку. Нам потрібно вкладати в інфраструктуру”.
Наталія Яресько наголосила на тому, що в області треба покращити сервіс, зокрема обслуговування на митниці, і збудувати якісні дороги. “Нам треба зменшити до нуля, знищити контрабанду і доповнити бюджет, щоб ми могли профінансувати національну оборону України та всі соціальні потреби”, – пояснила вона.
Зі слів голови Львівської ОДА Олега Синютки, треба акцентувати увагу на те, що дало б можливість зменшити рівень корупції в Україні. Йдеться, зокрема, про проблеми митного контролю. 
“Важливою складовою є й розвиток інфраструктурних проектів на Львівщині. В тій ситуації, яка нині є, при відсутності ресурсів у державному бюджеті важливо сконструювати можливості фінансової допомоги і додаткові можливості місцевих бюджетів, які дала децентралізація”, – вважає очільник області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7585 / 4.07MB / SQL:{query_count}