“Вітер На-Дії”-2015 – для об’єднання сердець

В липні у місті Лева відбудеться фестиваль християнської молоді, у рамках якого запланована унікальна акція “Розкажи Папі про Україну”

фото: hotel-opera.lviv.ua
23 – 26 липня у Львові стартує другий Всеукраїнський фестиваль християнської молоді “Вітер На-Дії”. Захід є одним з етапів підготовки до Світового дня молоді, що відбудеться в 2016 році у Кракові. 
“Фестиваль – це майданчик для зустрічі та спілкування, спроба вмотивувати людей до дії за короткий проміжок часу, показати, що можна змінити щось самому. Це нагода показати себе, поспілкуватися з представниками різних країн”, – сказав голова комісії у справах молоді УГКЦ отець Ростислав Пендюк. 
Темою цьогорічного фесту обрали “Серце.UA”. Вона пов’язана з основною тематикою цьогорічних приготувань до Світового дня Молоді в Кракові – “Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать”. Також у рамках фестивалю відбудеться унікальна акція “Розкажи Папі про Україну”. Представники різних молодіжних християнських організацій напишуть листа Папі Франциску.
Сучасна християнська музика, “Вільний університет”, духовна програма, вечірня ватра, нічний музичний марафон та ще багато іншого готують для молоді зі всієї України.
“Програма фестивалю дуже насичена: будуть різні майстер-класи, тренінги, концерти християнської музики, театральний фестиваль “На крилах вітру”, відкриті екскурсії містом, флешмоб, цікаві квести тощо. Працюватимуть спортивні майданчики, творчі майстерні”, – зазначила координатор майданчиків творчості та розвитку фестивалю Катерина Степована.
“Кожен учасник, який просто візьме каремат і спальник та зареєструється, буде забезпечений усім іншим необхідним. Можна брати й намет, адже ми організовуватимемо наметове містечко”, – розповіла координатор фестивалю “Вітер На-Дії” Ірина Максименко.
Для того, аби зареєструватися для участі у фестивалі, треба зайти на сайт www.dyvensvit.org або ж зробити це безпосередньо під час фестивалю. Благодійний внесок за чотири дні при реєстрації попередньо становить 150 гривень, під час заходу  – 180 гривень. При реєстрації заздалегідь на суботу і неділю благодійний внесок становить 70 гривень, а в суботу на місці події  – 100 гривень. Всім, хто зареєструвався попередньо, організатори обіцяють подарункові сумки зі сюрпризом.
Вікторія Примак
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6941 / 4.08MB / SQL:{query_count}