Реконструкція року

Роботи в обласному перинатальному центрі можуть відновити у серпні

Тендер на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру, що на вулиці Дж. Вашингтона, планують оголосити одразу після погодження проектно-кошторисної документації на науково-технічній раді Мінрегіонбуду України, засідання якої відбудеться сьогодні, 25 червня.
Про це йшлося під час спільної зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, представників ГО “Відродження Львівського перинатального центру” та генпідрядника ПрАТ “Аеробуд”, який здійснював реконструкцію пологового будинку.
Як інформує прес-служба ЛОДА, керівниц­тво Аеробуду висловило готовність продовжити будівельні роботи. Проте, зі слів очільника Львівщини Олега Синютки, підрядника, котрий надалі здійснюватиме реконструкцію об’єкта, визначить виключно тендер.
Також йшлось про те, що за умови завершення тендерних процедур у максимально короткий термін та належного фінансування, відновити роботи з реконструкції пологового можуть вже на початку серпня.
Як писала “Пошта”, згідно зі змінами до Держбюджету область отримала 45 млн грн на продовження реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру. За підрахунками проектантів, загальна вартість будівельних робіт на сьогодні становить 171 мільйон гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.2640 / 4.06MB / SQL:{query_count}