Потреби бійців: що і куди приносити

Львівським волонтерам потрібні як робочі руки, так і гроші для забезпечення військових

фото: facebook.com/Hand Made по-львівськи
Львівські волонтери ка­жуть, що містяни стали менше допома­гати війсь­ковим. Імо­вірно, через те, що зубожіли… Необов’язково допомагати матеріально – можна прийти у відповідні центри і запропонувати допомогу, бо бракує ще й робочих рук. 
“Бійці у зоні АТО вже більш ніж рік захищають кордони нашої країни. На жаль, військо не має достатньо ресурсів, аби боронити свою державу. Тому ми вирішили будь-що допомогти хлопцям пережити цю війну і повернутися додому з перемогою цілими й неушкодженими. Заняття знайдеться для кожного, долучайтесь!” – пишуть на своїй сторінці у Faсebook активісти Народної Самооборони Львівщини.
До прикладу, майстрині ініціативи “Hand Made по-львівськи” шукають дівчат, які мають час в’язати воякам шкарпетки. “Дівчата! Чи є бажаючі теплими літніми вечорами в’язати шкарпетки? Нам хочуть подарувати трохи вовняних і напіввовняних ниток”, – такий допис можна побачити у Facebook на сторінці групи “Hand Made по-львівськи”.

Скриньки для збору допомоги військовим розташовані в Цент­рах забезпечення Народної Самооборони Львівщини за адресами: вул. Шота Руставелі, 2, вул. Шевченка, 350, вул. Володимира Великого, 40. 
Волонтери ініціативи “Допоможи фронту” тричі на тиждень (вівторок, четвер і субота) упродовж двох годин – з 17.00 до 19.00 проводять збірки біля пам’ятника королю Данилу.

Та найбільше потребують бійці форми і берців. Хоча й почалася вже шоста хвиля мобілізації, вони все одно просять якісного військового одягу, яким держава їх не забезпечує. Нещодавно в Центр забезпечення військових прийшов боєць із Львівського військового госпіталю. Просив форму. Волонтери його одягнули, кажуть, аж настрій у хлопця покращився. 
Як не крути, але й далі є потреба в грошах. З кожною збіркою їх жертвують щораз менше… “Так от, останні збірки в нас якісь такі пісненькі, але вже є як є, ми все розуміємо і вдячні й за те. За минулий тиждень у нас були такі збірки: 545 грн+316 грн+50 євро. Брали участь у гастрономічній виставці-продажу, на своїх смаколиках заробили для війська 1700 грн, потім 270 грн.
Небагато можемо дозволити собі зробити на ті гроші, але робимо, бо нема на то ради... Дякуємо всім, хто приходить і помагає, дякуємо, що пам’ятаєте про тих, що вже тиждень майже не виходять на зв’язок по всій лінії фронту, де все по-справжньому, де є поранені і вбиті, де перемир’я аж зашкалює”, – пишуть у Facebook волонтери групи “Допоможи фронту”.
Не припиняють отримувати замовлення від військових і майстрині волонтерської ініціативи “Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів”. То маскувальні сітки просять, то сухі борщі. “Друзі, потрібно одну, а краще дві маскувальні сітки для автомобіля 24-ої бригади. Щось можна придумати?” 
“Ви ще робите ті сухі борщі? У мене друг, він зараз зі мною в АТО, каже, що ці борщі шикарні. Я б сам у вас з руками відірвав цю нямку. До речі, наскільки я знаю, такі борщі та гарбузові каші роблять лише у Львові… Для туристів, кращого нема, а для нас узагалі мовчу. Так що ми вам дуже вдячні”, – пишуть волонтеркам військові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6422 / 4.09MB / SQL:{query_count}