Майданчик для об’єднання

Нова політична сила “Громадський рух “Народний контроль” стає платформою для об’єднання громадських активістів та організацій

“Громадський рух “Народний контроль” пропонує найактивнішим громадським організаціям Львівщини об’єднатись на спільній платформі, разом взяти участь у найближчих місцевих виборах з метою запровадити в українську політику принципи Майдану: відкритість, самоврядність, справедливість.
Про це було заявлено під час круглого столу за участі представників громадських організацій Львівщини, який відбувся 23 червня.
У круглому столі взяли участь представники відомих громадських організацій області: ГО “Народна Самооборона” Львівщини, Студентський координаційний центр підтримки воїнів АТО, ГО “Центр громадянських ініціатив”, ГО “Наші Брюховичі”, Ініціативна група “Рясне”, товариство “Юрій Дрогобич”, конфедерація вільних профспілок, ГО “Батьківська рада” Львівщини, Союз поляків “Білий Орел” та ін.
“Сьогодні люди прагнуть справді системних змін, бо очікування і сподівання, які проголошувались під час Майдану, не виправдовує нинішня влада. Зміни пот­рібно проводити на місцях: зі свого будинку, під’їзду, освіти та медицини. “Народний контроль” готовий надати інформаційну та організаційну підтримку найактивнішим громадським організаціям області”, – повідомив голова львівського обласного осередку “Громадського руху “Народний контроль” Валерій Веремчук.
Голова Львівського обласного осередку “Громадського руху “Народний контроль” Валерій Веремчук: “Люди прагнуть системних змін”
Він нагадав, що “ГР “Народний контроль” об’єднує активістів Майдану, волонтерів, громадських діячів та журналістів.
Народний депутат України Дмитро Добродомов, лідер політичної партії “Народний контроль” під час зустрічі заявив: “Нинішні політики не готові до реалізації тих кроків, які вимагає сьогодні суспільство. Тому я припинив членство у фракції БПП. “Громадський рух “Народний контроль” за останні 3 роки став прозорою та публічною платформою для об’єднання всіх активних людей до подальшої розбудови майбутнього країни. Аби досягти успіху, потрібно мати на місцях активістів, які б контролювали різні напрямки: освіти, військового забезпечення, медицини, житлової сфери та ін.”, – наголосив Дмитро Добродомов та закликав до об’єднання.
Лідер “Громадського руху “Народний контроль” Дмитро Добродомов закликав до спільної роботи
Під час круглого столу було проголошено основні завдання майбутньої політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”. Зокрема, на думку представників “Народного контрою” усі здорові сили мають бути об’єднані для реалізації реальних реформ та на боротьбу з корупцією, яка набрала величезних масштабів.
Дмитро Добродомов також повідомив, що 4 липня у Києві відбудеться з’їзд партії “Громадський рух “Народний контроль”, який затвердить напрями її діяльності. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: 0 800 502 945.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6616 / 4.1MB / SQL:{query_count}