Водію, пам’ятай про велосипедистів!

Шоферів львівських маршруток просять зважати на роверистів, аби уникнути аварій

фото: facebook.com/EMWLviv
Учора, 22 червня, спільнота “Європейський тиждень мобільності” роздала водіям автобусів АТП №1 та розклеїла пам’ятки, які повинні нагадувати їм про велосипедистів. Зокрема про те, що вони такі ж учасники дорожнього руху, як і шофери маршруток.
“Наліпки повинні нагадувати, що перед виконанням маневру треба перевіряти, чи нема велосипедиста поруч із кузовом автобуса”, – зазначено на сторінці “Європейського тижня мобільності у Львові” у Facebook.
Попереду ще чотири АТП. Акцію проводять разом із Львівською асоціацією велосипедистів та Urban Project, GIZ Lviv. Самі роверисти таку акцію схвалюють, мовляв, набридло почуватися третіми зайвими на дорогах.

фото: facebook.com/EMWLviv

“Це дуже актуальна  проб­лема, бо мене неодноразово підрізали водії львівських маршруток. Питання лише, чи будуть вони нарешті дослухатись до прохання нас, велосипедистів, бачити нас на дорогах і зважати. Думаю, водії маршруток більше переймаються кількістю пасажирів, а тому влаштовують справжні перегони міськими дорогами. Це заважає їм виконувати якісно свою роботу. Мене одного разу підрізала маршрутка до самого бордюру, то я тоді дивом встиг пригальмувати. Тому це однозначно добре, що про роверистів пам’ятають”, – сказав у розмові з “Поштою” велосипедист Володимир Лиховид. 
Тим часом і водії маршруток нарікають на поведінку роверистів, які часто ігнорують правила дорожнього руху. “Особливо багато було нарікань водіїв маршруту 1А на велосипедистів, які нехтують велодоріжку на Липинського і їдуть по дорозі. Ще раз нагадуємо всім роверистам, що потрібно дотримуватись правил дорожнього руху та поважати інших учасників руху. Ваша поведінка формує уявлення про всіх велосипедистів”, – зазначено на сторінці “Європейського тижня мобільності у Львові” у Facebook.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3427 / 3.96MB / SQL:{query_count}