Дякуємо вам, Герої!

Сьогодні у Львові військовим і волонтерам вручать орден “Народний Герой України”

фото: onpress.info
Відзначення відбудеться о 14.00 в палаці Сапєгів, що на вулиці Коперни­ка, 40-а. Подія роз­почнеться молитвою і вступним словом військового капелана Степана Суса та отця Тараса. Опісля Почесний орден “Народний Герой України” вручать військовим та їхнім родинам. Нагороди отримають 13 осіб.
О 16.00 свої нагороди отримають медики та волонтери, які зробили значний внесок в обороноздатність нашої держави. Згодом, о 17.30, запланована екскурсія містом – гіда­ми будуть відомі у Львові екскурсоводи брати Радковці.
Орден “Народний Герой України” – це українська недержавна нагорода, запроваджена в 2015 році за ініціативи волонтерів Андрія Боєчка та Дмитра Щербакова. Срібна відзнака виконана в двох мо­дифікаціях: для воїнів – червоно-чорна стрічка на колодці та срібний тризуб, для волонтерів і медиків – жовто-блакитна стрічка на колодці із синім тризубом. 
Орден вручають за видатні заслуги в обороні незалежності України та волонтерської допомоги її збройним силам. 
Перше вручення нагороди відбулось 4 червня 2015 року. У Києві вручили 23 нагороди військово­службовцям та цивільним особам, які проявили себе в АТО. Визначити гідних запропонували користувачам соціальних мереж. На ініціативу відгукнулися майже мільйон українців.
Окрім пропозицій з прізвищами героїв, люди надсилали для орденів срібло, з якого вони зроб­лені. Наразі такі нагороди отримали 23 захисники та волонтери. Щоправда, це лише перші нагороди для героїв. Невдовзі, обіцяють ініціатори відзнаки, вони вручать срібний тризуб ще майже двом сотням військових і волонтерам.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1510 / 4.07MB / SQL:{query_count}