Трамвай на Сихів: робота кипить

У Львові міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський разом із міським головою та очільником області перевірили виконання робіт з будівництва трамвайної колії на Сихів

фото: skyscrapercity.com
Серед основних труднощів – заміна колектора на вулиці Стуса, повідомляє прес-служба міськради. 
“Він лежить на глибині 12 метрів, його ширина 1,6 метра. Фактично заново ми повинні зробити всю цю інженерію. Знайшли технологічне рішення робити це не відкритим методом, бо це було б надзвичайно небезпечно. Це буде проколювання, роботи проводитимуть під землею. Колектор іде в бік від самої дороги, тому це не створює проблем, щоб нормально прокладати трамвайну колію”, – зазначив міський голова Львова.
З його слів, також потрібно закінчити роботи на вулиці Свєнціцького, щоб із Сихова можна було заїхати до центру реконструйованою колією. Це також  масштабний обсяг робіт. Але до кінця 2015-го його планують завершити. 
“Ринок нам не заважає. Є розворотне кільце біля церкви на Сихові, там наразі розвертатиметься трамвай. Також прокладаємо колію до ринку “Санта-Барбара” – вона проходить за ринком”, – додав очільник міста.  
Як уже писала “Пошта”, вартість робіт за контрактом становить майже 18 мільйонів євро. Наразі тривають роботи з укладання трамвайних плит, рейок та римського каменю, земляні роботи з будівництва тимчасового технічного кільця (розвороту трамвая) біля кінотеатру ім. О. Довженка, а також роботи із влаштування дренажу, піщаної та щебеневої основ.
Згідно з договором підряду щодо будівництва трамвайної колії на житловий масив “Сихів”, не передбачена заміна існуючого колектора. ЛКП “Львівавтодор” звернулося до ЄБРР з проханням розглянути можливість дофінансування цього проекту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8009 / 4.07MB / SQL:{query_count}