“Відкрите небо” таки буде?

Відповідну угоду з ЄС обіцяють підписати до кінця 2015 року

фото: new.mtu.gov.ua
Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський переконаний, що Україна підпише договір про “відкрите небо” з Європейським Союзом до кінця цього року. 
“Впевнений, що у 2015 році ми підпишемо договір, але є певні політичні поступки”, – зазначив він. Зі слів Андрія Пивоварського, “відкрите небо” – це механізм, який дозволить допустити якнайбільше авіакомпаній на львівський ринок і направити прямий туристичний потік у наше місто й суміжні регіони.
Водночас міністр розповів, що вже є певні результати запровадженого у Львові експерименту щодо “відкритого неба”. Тривають перемовини з кількома європейськими компаніями. Однак їм потрібна певна “цукерка”, аби вони були зацікавлені відкривати рейси до Львова.
“Щоб залучити авіакомпанії, знадобляться спільні дії і аеропорту, і міста, і області. Без використання туристичного потенціалу регіону аеропорт “Львів” “не злетить”, – пояснив Андрій Пивоварський.

До слова, відтепер всі охочі матимуть змогу дістатися літаком зі Львова до Києва і з Києва до Львова, інформує прес-служба Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького. Проект реалізує авіакомпанія з турецькими інвестиціями “Atlasjet Україна”. Крім того, як запевняє її генеральний директор Сергій Підгородецький, у найближчих планах –  відкриття сполучення Львів – Одеса та Львів – Харків.
Понад те, керівництво “Atlasjet Україна” має намір розвивати й міжнародні напрямки, зокрема до Польщі, Словаччини та Чехії. “Таким чином, виконання міжнародних авіарейсів дасть можливість авіакомпанії компенсувати витрати, закладені на внутрішні рейси”, – зазначив він.
Як уже писала “Пошта”, наприкінці березня Міністерство інфраструктури України застосувало принцип “відкритого неба” щодо львівського летовища. Тож  зі Львова вже можна летіти до Тель-Авіва. Нагадаємо, раніше очікували, що угода про “відкрите небо” буде підписана у червні. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3950 / 4.08MB / SQL:{query_count}