З малечею у музей!

Природознавчий музей запрошує львів’ян на безкоштовні екскурсії

фото: lvivcenter.org
У неділю та понеділок, 21-22 червня, Державний природознавчий музей НАН України (вул. Театральна, 18) відзначатиме 190 років від дня народження графа Володимира Дідушицького – засновника музею, зоолога, етнографа і археолога та члена-кореспондента Академії наук у Кракові.
З цієї нагоди для львів’ян проведуть безкоштовні екскурсії та концерт, інформує tvoemisto.tv. У неділю, 21 червня, музей безкоштовно відкриває свої двері для відвідин виставки “Мистецтво виживання” і запрошує на безкоштовні екскурсії о 12.00, 14.00 і 16.00.
Друзів музею також запрошують на концерт “Музикальні етюди Львова” у музичних традиціях XIX сторіччя Галичини і на урочисту академію, де говоритимуть про життя і насичений творчий шлях Володимира Дідушицького.
Спеціальні гості урочистої академії з Польщі – Казимір Корольчак, проректор Краківського педагогічного університету, повноважного представника Родинного союзу Дідушицьких, та Івона Длугонь, керівник музею Дідушицьких, відділу Музею у Ярославі. Вхід за запрошеннями.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.7312 / 4.06MB / SQL:{query_count}