“Особистий кабінет мешканця”: що це таке

Львів – перше місто в Україні, яке відкриває мешканцям шлях до електронних послуг онлайн-порталy “Особистий кабінет мешканця”, який надаватиме онлайн-доступ до адміністративних послуг і електронних сервісів міста

Відтак львів’янам не доведеться витрачати час на замовлення послуги – це можна буде зробити в мережі Інтернет, а потім лише забрати довідку у відповідному відомстві, повідомляє прес-служба міськради.
Наразі на сайті будуть доступними замовлення завірених копій ухвал ЛМР та видача довідок про перебування на квартирному обліку. Окрім цього, можна буде замовити довідку про несудимість y МВС, а також довідку про доходи в ДФС. Наступним етапом буде збільшення кількості послуг, які можна отримати.
Окрім цього, на порталі будуть функціонувати електронні сервіси ЛМР: електронне звернення, запис на прийом до посадовця, оплата комунальних послуг, перевірка стану виконання звернення, перевірка квартирної черги, подання показників лічильників, запис дитини в ДНЗ, запис на прийом в ЦНАП тощо. Мешканців Львова запрошують долучитися до використання порталу в бета-режимі з 15 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4588 / 4.06MB / SQL:{query_count}