Кого заберуть до війська?

Черговий призов на строкову службу продовжили до кінця червня 2015-го

фото: прес-служба ЛОДА
Задля підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, та, відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами) та Указу Президента України №255/2015 “Про внесення змін до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року №88”, призов на строкову військову службу продовжили до кінця червня 2015 року.
Згідно з розпорядженням КМУ від 18 березня №274-р, оприлюдненого 31 березня 2015 року, у Збройних силах України служитимуть 12 296 призовників, у Національній гвардії – 7630, у Державній спеціальній службі транспорту – 1200 осіб.
На строкову військову службу призивають придатних для цього за станом здоров’я українців, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення чи відстрочку від призову на строкову військову службу.
Громадяни України призовного віку, яким надійшла повістка військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути на призовну дільницю у строк, зазначений у повістці.
Якщо за будь-яких обставин повістка не наді­йшла, призовники зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк із дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.
У Збройних силах України служитимуть 12 296 призовників, у Національній гвардії – 7630, у Державній спеціальній службі транспорту – 1200 осіб
Варто зауважити, що керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів повинні забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.
Неявка призовника без поважних причин за викликом військового комісаріату на призовну комісію несе за собою відповідальність, установлену законом. За ухилення від строкової військової служби передбачена кримінальна відповідальність, а саме позбавлення волі на строк до трьох років.
Нинішня неоголошена війна на сході держави – тема номер один для переживань, турбот і сліз. Мабуть, зараз саме той час, коли Україна найбільше потребує нашої допомоги. Якщо раніше патріотизм був покликом серця, то зараз це обов’язок усіх, кому важлива власна доля. Захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина, оскільки оборона країни належить до найважливіших функцій держави і є справою всього народу. 
Стаття 65 Конституції України зазначає: “Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України”. Призов і мобілізація стосуються всіх і кожного, громадяни нашої країни мають згуртуватися та мобілізувати всі зусилля задля перемоги. 
Тільки всі разом досягнемо миру та процвітання, якого прагнемо. Нині кожен повинен бути патріотом своєї Батьківщини і всіма засобами та можливостями допомагати країні подолати труднощі. Зараз від кожного з нас залежить майбутнє наших дітей. Тільки так ми досягнемо мети.
Наголошую: військово­службовці строкової служби не потраплять у зону проведення антитерористичної операції, а після проходження підготовки в навчальних центрах будуть направлені для подальшого проходження служби у військові частини Збройних сил України!
Т.в.о. військового комісара Личаківсько-Шевченківсько-Залізничного об’єднаного районного військового комісаріату м. Львова, підполковник Вадим Худолей
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4198 / 3.99MB / SQL:{query_count}