У пам’ять про Велику Людину

Спецвипуск журналу “Ї” присвятять вшануванню річниці смерті професора Ігоря Герича

У понеділок, 15 червня, о 18.00 у книгарні “Є” відбудеться презентація спецвипуску журналу “Ї”, присвяченого вшануванню річниці смерті професора хірургії Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького, екс-начальника управління охорони здоров’я Львівщини, науковця і громадського діяча Ігоря Дионізовича Герича “Ігор Герич: діонісійське”. 
У ній візьмуть участь редактор Незалежного культурологічного часопису “Ї” Тарас Возняк, начальник Львівського міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб і психіатр, професор Олесь Фільц.
“Минув рік, як відійшов у вічність Ігор Герич. А отже, прийшов час зі скрухою та разом з тим уже з визрілими почуттями віддати йому шану. Шану товаришу, лікарю, професору, вчителю, воїну. Ми розуміємо, що наше спеціальне видання є насправді пам’ятником, тому вибрали такий його образ, який, як на нас, відповідає гідності воїна, вчителя, професора, товариша. Тому ми звернулися до образу основи, колони, високої класики. Колони, на жаль, передчасно обламаної, – йдеться у передмові до видання.
– В академічному світі є кілька традицій увічнення пам’яті. Видаються книги спогадів. Видаються тексти того, кого хочуть увічнити. Видаються збірки наукових творів, які присвячують тому, кого хочуть увічнити. І видаються наукові збірники, які не лише присвячуються увічнюваному, але й спонукають тих, хто візьме їх до рук, замислитись, подумати разом із тим, хто вже відійшов. Відійшов, але у тому спільному акті думання неначе повертається.”
Автори цього видання вирішили поєднати всі чотири традиції. Тому не лише хочуть поділитися своїми спогадами про товариша, а й присвятити йому свої скромні тексти.
Разом з тим вони хочуть ледь відкрити і особистість, і душу товариша через кілька його текстів та інтерв’ю увічнюваного, які ввійшли у це видання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7259 / 4.07MB / SQL:{query_count}