Платять наразі вчасно

На Львівщині немає боргів ні працівникам бюджетної сфери, ні пенсіонерам

На Львівщині немає боргів ні працівникам бюджетної сфери, ні пенсіонерам

- Усі виплати з бюджету у нашому регіоні здійснено вчасно, - наголосив учора "Пошті" заступник голови Львівської облдержадміністрації Ярослав Кашуба.

Загалом сьогодні на Львівщині налічується 706 тисяч пенсіонерів, які, за запевненням влади,  у січні своєчасно отримали свої гроші. Щомісячно на ці виплати регіону потрібно 620 мільйонів гривень. Поза тим, єдиний борг із бюджету у Львівській області є працівникам в одній із сільських рад Дрогобицького району. Як повідомив видання начальник головного управління праці та соціального захисту Львівської ОДА Василь Мартиняк, ситуація пов'язана з тим, що депутати призупинили повноваження сільського голови згаданого села, а той досі так і не віддав печатки. Відтак працівникам заборгували 48 тисяч гривень. "Ці гроші є, але казначейство не має права їх видати без печатки в документах", - говорить В. Мартиняк.

У прес-службі Львівської міськради "Пошту" запевнили, що безпосередньо в обласному центрі немає боргів бюджетникам, зокрема педагогам та лікарям. Водночас, їх столичним колегам пощастило куди менше, адже вони мають заборгованість із виплат зарплати ще за грудень.

Поки ж львівські бюджетники можуть спати спокійно, працівникам багатьох підприємств регіону досі боргують мільйони зароблених грошей - загалом 49 млн грн. "Це борг працівникам економічно активних та неактивних підприємств, а також заводів-банкрутів. 7 млн грн - досі невиплатили жителям Львівщини підприємства-банкрути, 6 млн - економічно неактивні заводи, решта суми - економічно активні", -  каже В. Мартиняк.

Тим часом Міністерство праці та соціальної по­літики України 26 січня відкрило постійну "гарячу лінію" з питань виплати зарплати - 8(044)287-12-30.  Аналогічні "гарячі лінії" глава уряду доручила губернаторам створити у всіх регіонах. Окрім цього, у Мінпраці також діє "гаряча лінія" з пенсійних питань - 8(800)500-39-20.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9025 / 4.07MB / SQL:{query_count}