Підтягнутися, віджатися і в… поліцію

Майбутні патрульні проходять тести з фізпідготовки. Тим часом у Львові ще бракує 200 “стресостійких та відповідальних” тренерів

фото: прес-служба міліції Львівщини
У Львові триває конкурсний відбір кандидатів на патрульних. Загалом анкети заповнили 8,5 тисячі осіб, тоді як місць всього 800. Після тесту на загальний рівень знань і медогляду претенденти проходять тест із фізпідготовки. 
Хлопці підтягуються на поперечині, а дівчата віджимаються від підлоги. Всі разом “здають” біг на 100 і 1000 метрів, повідомляє прес-служба ГУ МВС області. 
“Процес тестування організовують викладачі кафедри фізпідготовки Львівського університету внутрішніх справ та Львівського університету фізкультури, за що ми їм вдячні. Крім того, до фіксування результатів залучені працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС Львівщини”, – сказав у розмові з “Поштою” заступник начальника управління кадрового забезпечення міліції Львівщини Роман Баховський.

Виберуть найсильніших!

Зі слів співрозмовника “Пошти”, оскільки всі претенденти не можуть за один день пройти фізвипробування, їх поділили на групи. Ведеться обов’язкова  відеофіксація такого тесту. Це потрібно для того, аби у випадку претензій учасники мали до чого апелювати. 
“Ми повинні мати чіткі підтвердження того, що всі тестування оцінюють чесно. Думаю, скарг не буде. Тим паче що більшість кандидатів у патрульні мають зразкову фізичку підготовку і, за моїми спостереженнями, напрочуд добре впорались із поставленими завданнями”, – веде далі Роман Баховський.
Тестування організовані на дуже високому рівні – всі групи майбутніх полі­цейських супроводжують інструктори, тому кожен чіт­ко знає, коли і що має робити. “Спочатку реєст­ра­­ція. Формуються групи по вісім осіб. Претенденти з пас­портом та медич­ною довід­кою отримують номери. Далі – розминка та інст­руктаж. Повідомляємо кожного, які вправи потрібно буде виконати і як правильно їх виконувати”,– каже завідувач кафедри фізичної підготовки університету внутрішніх справ Сергій Котов.
Перший тест –  підтягування, потім, майже без перерви, – стометрівка, після неї – крос. “Досить важко, особливо в моїй віковій категорії, але нічого, все виконав”, – каже 33-річний Роман. 
Кандидати запевняють, що найбільше переживають, що не зможуть підтягнутися на поперечині, проте більшість із них підготовлена досить непогано: хлопці підтя­гуються по 15 – 20 разів. “Да­лі на аших майбутніх поліцейських чекають психологічні тести, навчання та іспити. Я вже бачу багато достойних хлопців і дівчат, які досить непогано справляються з тестами, тому є всі підстави вважати, що новий підрозділ поліції буде укомплектований кращими з кращих”, – резюмує заступник начальника міліції Львівщини Сергій Зюбаненко.


Потрібно ще 200 тренерів!

У Львові до 5 червня триватиме конкурсний відбір тренерів для проведення навчання слухачів патрульної служби Львова. Наразі зголосилось лише 200 осіб, а, як пояснили “Пошті” в управлінні кадрового забезпечення міліції Львівщини, знадобиться як мінімум 400. 
“Зараз маємо близько 200 викладачів. Щодня зголошується близько десяти охочих проводити тренінги. Що більше їх буде, то якісніших тренерів матимуть нові патрульні. Хоча за останні дні і так активізувалося більше людей, тож сподіваємось, що назбираємо потрібну кількість”, – запевняє Роман Баховський. 
Як уже писала “Пошта”, тренери повинні знати 22 дисципліни і могти викладати не менше двох днів та 12 годин на тиждень. Серед дисциплін і правила дорожнього руху, і професійна етика, і запобігання насильства у сім’ї тощо. Увагу звертатимуть на особисті якості: стресостійкість, відповідальність і вміння працювати в команді. 
Про умови набору тренерів можна дізнатись на сайті міліції області. Усім зацікавленим треба надіслати лист із резюме на електронну адресу patrol-training-lviv@mvs.gov.ua. Листи прийматимуть до 18.00 5 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5098 / 4.1MB / SQL:{query_count}