Мрія шахової королеви

Марія Музичук мріє, аби матч за світову шахову корону з шахів відбувся у Львові

фото: portal.lviv.ua
Шахова королева з Львівщини Марія Музичук, мріє, аби чемпіонат світу з шахів таки відбувся у Львові, інформує “Львівський портал”.
Дівчина щиро  сподівається, що матч за світову шахову корону нарешті відбудеться в Україні. Про це вчора мас-медіа  повідомила чемпіонка світу з шахів. З її слів, приємніше грати у рідних стінах.
“Хотіла б, щоб матч відбувся саме в Україні, а Львів чи Київ – це вже не на стільки принципово, але, звичайно, я б хотіла у Львові, мене тут багато хто знає та підтримує. Підтримка є важливою у будь-якому виді спорту і в шахах також, без неї взагалі неможливо грати. Я повинна знати, для кого я граю, для чого взагалі займаюся цим видом спорту”, – сказала чемпіонка. Гріхом назвала зволікання Львова тренер Марії – Наталія Музичук.
“Мати чемпіонку світу з шахів і не скористатися можливістю, щоб провести турнір у Львові – це гріх”, – наголосила тренер королеви шахів. Як відомо, наступний матч за світову шахову корону може відбутися у Львові, але в культурній столиці України не мають коштів та ініціативи від влади.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3108 / 3.96MB / SQL:{query_count}