Поділіться знаннями – станьте тренером!

У Львові до 5 червня продовжили відбір тренерів для навчання нових поліцейських. “Пошта” з’ясувала, кому варто зголошуватися і чому бракує кандидатур

фото: www.facebook.com/roman.bakhovskyy
Цієї весни Львів пережив нечуваний ажіотаж – через охочих працювати в патрульній поліції. Нагадаємо, як писала Пошта”, анкети заповнили кілька тисяч осіб. Поза тим, майбутніх співробітників нової служби ще мають вчити. І ось тут є нюанс – у місті бракує тренерів... 
Відтак у Львові до 5 червня продовжили конкурсний відбір тренерів для проведення навчання слухачів патрульної служби. Охочих стати тренерами в рази менше, ніж тих, хто претендує на посаду патрульного, бо до тренерів більше вимог. 
Зокрема, вони повинні знати аж 22 дисципліни і мати змогу викладати не менше двох днів та не менше 12 годин на тиждень. Конкурс проводитимуть здебільшого серед уже досвідчених міліціонерів. Докладніше з умовами набору тренерів можна ознайомитись на сайті міліції області. 
Усі зацікавлені можуть надіслати лист з резюме на електронну адресу patrol-training-lviv@mvs.gov.ua. Листи прийматимуть до 18.00 5 червня.
Як зазначав раніше “Пошті” заступник начальника міліції Львівщини Сергій Зюбаненко, під час конкурсного відбору тренерів перевагу отримають комунікабельні спеціалісти, які зуміють за короткий час передати новим патрульним достатній багаж знань.
“Серед усіх дисциплін і Правила дорожнього руху, і професійна етика, і попередження насильства у сім’ї та інші. До тренерів вимоги високі: досвід роботи, вміння застосовувати інтерактивні методи навчання, досвід проведення тренінгів. Також увагу звертатимуть на особисті якості: стресо­стійкість, відповідальність, вміння працювати в команді”, – зазначав Сергій Зюбаненко.
З його слів, yсі перелічені вміння є далеко не у всіх, тому й охочих податись  викладати дисципліни для нових патрульних у рази менше. Також багато потенційних тренерів уже заповнили анкети як патрульні, бо не знали, що буде ще такий набір тренерів. 
Важливо, аби кандидати в тренери були комунікабельними, вміли за коротку лекцію розповісти все потрібне та намагатись працювати так, аби аудиторія їх не лише слухала, а й чула
“Багато моїх знайомих кинулись на конкурс у патрульну поліцію. Серед них є такі, що спокійно могли б викладати як тренери, бо володіють для цього всім потрібним. Назбиралось небагато охочих, бо професіонали ( а саме таких ми шукаємо) здебільшого вже зайняті якоюсь справою. А є люди, які ще не знають про конкурс для тренерів або ж знають, але бояться, що не встигатимуть поєднувати з основною роботою. Та у будь-якому випадку треба зголошуватись, бо, можливо, саме ви нам потрібні! Тим паче, що це дуже цікаво, бо тренерів навчатимуть американці”, – акцентує “Пошті” Сергій Зюбаненко. 
Втім, не лише потрібними навичками повинен володіти майбутній тренер, а й знати, як їх краще передати поліціянтам та чого саме варто навчити. Лише тоді ми можемо розраховувати на нову реформовану поліцію.
“Наразі зголосилось близько сотні тренерів, проте частина з них, як знаємо з досвіду, відсіється на якомусь етапі. Буває так, що людина дуже хороший спеціаліст, має просто неоціненний багаж знань, але не має досвіду проводити тренінги або ж просто не здатна поділитись своїми знаннями з іншими. 
Тобто важливо ще, аби кандидати в тренери були комунікабельними, вміли за коротку лекцію розповісти все потрібне та намагатись працювати так, аби аудиторія їх не лише слухала, а й чула. Тим паче, що за це передбачена фінансова винагорода. Це непогана можливість і добре час провести, і отримати за це відповідні гроші”, – зазначив у розмові з “Поштою” заступник начальника управління кадрового забезпечення, координатор реформ міліції Львівщини Роман Баховський.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6740 / 4.08MB / SQL:{query_count}