До нас їде ревізор

На початку лютого Львів ма­тиме змогу довести УЄФА, що встигає з будівництвом стадіону. П'ятого лютого до Львова приїде генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор

На початку лютого Львів ма­тиме змогу довести УЄФА, що встигає з будівництвом стадіону. П'ятого лютого до Львова приїде генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор. За словами Олега Засадного, директора департаменту Євро-2012 ЛМР, це буде контрольний візит напередодні травня, коли остаточно визначатимуть міста в Україні та Польщі, які прийматимуть Євро-2012. У Львові генеральний секретар перевірить підготовку нашого аеропорту, стадіону, тренувальних полів тощо.

Попередньо, 20 січня на спільному засіданні в Києві, експерти УЄФА прийняли звіт Львова щодо будівництва стадіону на вулиці Стрий­ській - кільцевій дорозі. Нагадаємо, що наразі на ділянці, де має бути футбольна арена, завершили підготовчі роботи та розпочали спорудження фун­даменту стадіону, що триватиме до кінця травня 2009-го. Перед початком заливання фундаменту високопосадовці Львова заклали пам'ятну капсулу.

"Будівництво стадіону є визначною подією у житті міста, оскільки є першим масштабним проектом нового тисячоліття. Львівська громада дбає про спадок, який отримала від попередніх поколінь, але водночас будує нове місто, реалізує нові проекти, якими, віримо, пишатимуться наші нащадки", - йдеться у посланні до майбутніх поко­лінь. Разом з листом у пам'ятній капсулі для нащадків залишили ювілейну монету, яку випустили до 750-річчя Львова, а також срібну монету та поштову марку, випущену з нагоди 10-річ­чя Львова в ЮНЕСКО.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.1821 / 4.06MB / SQL:{query_count}