Змусимо владу працювати ефективно!

“Разом зробимо більше” – громадський рух “Народний Контроль” проводить кампанію із залучення активних громадян до спільної громадської діяльності

“Разом зробимо більше” – так називається загальноукраїнська інформаційна кампанія, у рамках якої громадський рух “Народний Контроль” прагне залучити до спільної громадської діяльності активних громадян та громадські організації України. 
За участі активістів “Народного Контролю”, зокрема лідера руху, народного депутата України, секретаря парламентського Комітету протидії корупції Дмитра Добродомова, в обласних центрах України відбуваються круглі столи, на які приходять місцеві громадські лідери. Такі зустрічі вже пройшли у Івано-Франківську, Коломиї, Хмельницькому, Тернополі, Луцьку, Рівному, Житомирі, а найближчим часом відбудуться у Чернівцях та Кіровограді.
Пріоритетними питаннями, які цікавлять громадських активістів у регіо­нах, є децентралізація та боротьба з корупцією. Саме тому позитивні відгуки мають ініціативи “Народного Контролю”, спрямовані на боротьбу з корупцією, голов­ним провідником яких є секретар парламентського Комітету протидії корупції Дмитро Добродомов, та заходи, що стосуються контролю якості публічних та адміністративних послуг, які місцева влада надає громадянам.

Тим часом львівська обласна організація “Народного Контролю” подібні круглі столи та зустрічі проводить на Львівщині. Вони вже відбулися у Червонограді, Буську, Трускавці, а впродовж найближчих тижнів громадські лідери зберуться у більшості райцентрів.
“Бажання місцевих громад контролювати діяльність влади особливо загострилося на тлі Революції Гідності та війни з Росією. Ми пропонуємо об’єднати місцеві ініціативи, щоб вони стали системними, прозорими та здійснювалися у правовому полі. Тому звертаємося до громадських активістів, до волонтерів, до людей, які відстоювали гідність на Майдані, до людей, які мають ідеї, пропозиції, аби вони долучалися до громадського руху “Народний Контроль” і ми спільно бралися за вирішення проблем і спільно змушували владу працювати ефективно!” – наголошує керівник львівської обласної організації громадського руху “Народний Контроль” Валерій Веремчук.

У самому Львові координатори “Народного Конт­ролю” розпочали роботу в кожному районі міста. До них варто звертатися по допомогу чи по консультацію. Їхні контакти можна отримати в інформаційних наметах “Народного Контролю” або ж зателефонувати на гарячу лінію  0 800 502 945.
Одним з інструментів впливу “Народного Конт­ролю” є телевізійний проект “Гаряча лінія “Народного Контролю”. Програма виходить на 17 регіональних телеканалах України.  За останній час понад 8 тисяч громадян звернулися до журналістів та активістів “Народного Контролю”. Дуже часто саме “Гаряча лінія “Народного конт­ролю” стає для людей останньою інстанцією в боротьбі за справедливість. Громадський рух “Народний Контроль”  конкретними справами та результатами доводить, що спільними зусиллями можна змусити владу працювати чесно.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.3592 / 4.08MB / SQL:{query_count}