“Разом зробимо більше!”

Андрій Ткачук, координатор “Народного Контролю” в Личаківському районі Львова, керівник координаційного студентського центру підтримки військових Франкового вишу

Сьогодні маємо розуміти, що без участі громади активізувати місцеву владу до роботи не вдасться.
“Народний Контроль” своїми силами вже не перший рік допомагає львів’янам вирішити проблеми, позаяк органи місцевої влади далеко не завжди виконують покладені на них обов’язки. Дуже примітно, що активісти “Народного Контролю” виконують роботу “комунальних наглядачів”. Саме завдяки їх втручанню десятки забутих чиновниками проблем вдалося вирішити. 
Щороку в місцевому бюджеті закладають мільйони гривень на вирішення комунальних питань львів’ян, утім результат роботи не завжди можна помітити. Саме тому “Народний Контроль” закликає жителів міста стежити за тим, на що йдуть гроші з місцевого бюджету, оскільки це наші з вами податки. Ціль, яку ми перед собою поставили, надзвичайно проста – домогтися того, щоб наші права реалізовували. Менше ніж за два місяці роботи в Личаківському районі до нас приєдналося багато місцевих активістів, і зробили вони це не через гарну назву, а через нашу ефективну роботу.

Саме впродовж останніх двох місяців моєї діяльності як координатора “Народного Контролю” ми з активістами домоглися, щоб тротуар, який веде від кінцевої трамваїв №2 і №10 до Пагорба Слави, що на вул. Пасічній, нарешті відремонтували. Всі добре пам’ятають, як під час підготовки до Євро-2012 почали реконструкцію вул. Пасічної, та якось різко робота зупинилася, а людям залишили жахливий хідник.
Також ми домоглися ремонту відрізку дороги на вул. Таджицькій, яка вже продовж багатьох років була в аварійному стані. Саме завдяки втручанню “Народного Контролю” в парку на вул. Зеленій засвітилися ліхтарі.  
Найбільш цікавою практикою під час нашої діяльності став дах одного з будинків на вул. Пасічній: зайшовши до квартири, розташованої на останньому поверсі, ми побачили стелю, яка наскрізь промокла. Її мешканці не­одноразово зверталися в ЖКГ, втім лише після втручання “Народного Контролю” дах таки залатають. 
Щодня зустрічаємося з великою кількістю комунальних проблем і разом із львів’янами їх вирішуємо, хоч цю роботу повинні виконувати чиновники, які отримують зарплату з наших податків. Сьогодні легко говорити про те, як важко. Ми ж обираємо інший шлях – працювати. Долучайтеся до нас! Разом зробимо більше!

Телефонуйте координаторові “Народного Контролю” в Личаківському районі Львова Андрієві Ткачуку за номером: 097-48-98-769 або пишіть на електронну скриньку: aa_tkachuk@ukr.net.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0606 / 4.09MB / SQL:{query_count}