Грандіозні дорожні плани

До кінця квітня в області розпочнуть масові ремонти доріг та оголосять конкурс на будівництво концесійної дороги Львів – Краковець

фото: прес-служба ЛМР
Одвічною проблемою області є дороги, точніше, бездоріжжя. Львівські водії, що їздять обласними автошляхами, влітають у добру копійчину, ремонтують свої авта регулярно. З бездоріжжям намагався дати раду не один очільник Львівщини, та все марно. 
Ремонти здебільшого були ямкові, а ділянок, на яких до справи бралися серйозно, не так уже й багато. Олег Синютка областю керує трохи більше трьох місяців і цього тижня відзвітував про свою роботу за 100 днів. 
Найперше очільник області розповів про дороги. Він ще взимку анонсував масштабні дорожні ремонти, казав, що всі шляхи за рік точно не відремонтують, та все ж поступ у цій справі буде помітним. 
“Найперша проблема, вирішення якої прагнуть люди, — дороги. Ми розуміємо очікування жителів. Насправді нікого не хвилює, що на вулиці тільки півтора місяця весни. Люди хочуть реальних результатів! У цій справі є вже певні досягнення. Якщо порівнювати з попередніми роками, то в нас є великі проекти, де є реальні джерела фінансування. Вже у другій половині квітня ми перейдемо до реальних робіт. І я говорю не лише про поточні ремонти гостро аварійних ділянок, а безпосередньо про початок робіт, які свідчитимуть про іншу якість стану дорожнього покриття”, – зазначив очільник області.
Раніше Олег Синютка розповідав, що сумарно близько 60 км доріг на території області будуть відремонтовані якісно і в цьому році.
Лише на 10% автомобільних доріг області проведено якісно ямковий ремонт, на решті зафіксоване незадовільне виконання робіт із ліквідації ямковості
Нагадаємо, що Львівська область сподівається отримати близько 250 млн грн із коштів держбюджету, передбачених на ремонт доріг Карпатського єврорегіону в напрямку Львів – Бібрка – Рогатин – Івано-Франківськ – Чернівці та Стрий – Долина – Калуш – Івано-Франківськ. Також цього року заплановане відновлення роботи над проектом будівництва концесійної дороги Краковець – Львів – Броди з північним об’їздом Львова.
Також невдовзі оголосять конкурс на будівництво першої платної дороги Львів – Краковець. Згідно з проектом будівництва, вона починатиметься за 1,3 км від Державного кордону (смт Краковець) і закінчуватиметься на 518-ому кілометрі дороги Київ – Чоп (між селами М. Підліски і Запитів). Протяжність – 84,4 км. Її почали будувати ще у 2010 році, однак до Євро-2012 змогли прокласти лише 4 км. Приблизна вартість будівництва – 360 млн євро.
До слова, за неналежне виконання своїх обов’язків щодо проведення ямкового ремонту на дорогах Львівської області до відповідальності притягнуть керівників Служби автомобільних доріг у Львівській області і ДП “Облавтодор”, інформує прес-служба ЛОДА. “Лише на 10% автомобільних доріг області проведено якісно ямковий ремонт, на решті зафіксоване незадовільне виконання робіт із ліквідації ямковості”, – повідомила заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.
За інформацією Служби автомобільних доріг, на шляхах Львівщини з початку 2015 року ліквідований понад 31 км аварійної ямковості.


У Львові ремонтують дороги у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Так, 12 березня на ремонт закрили частину вул. Промислової на ділянці від вул. Волинської до вул. Хмельницького. Зараз там (на фото) тривають роботи із заміни інженерних мереж і влаштування дорожньої основи, інформує прес-служба міськради. Також на ремонт закрили і вул. Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до вул. Остряниці, далі ремонтуватимуть від вул. Остряниці до вул. Гайдамацької, а згодом і вул. Гайдамацьку. Протяжність усіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Вартість усіх робіт становитиме 6,5 млн євро. Роботи виконує компанія “Онур”.
Вулиці ремонтують у рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. “Роботи ми почали швидше, бо погода дала таку можливість. Плануємо до кінця літа весь об’єм основних робіт завершити. Мова про повну заміну комунікацій. Нова основа, рейки, які не шумітимуть, хороші хідники будуть зроблені, там, де, можливо, прокладуть і велосипедні доріжки. Люди мають почуватися гідно. Я переконаний, що після цього й активізація, з точки зору підприємництва, буде значно більша, тому що там, де ми інвестуємо кошти в інфраструктуру, потім активно розвиваються інші види підприємницької діяльності. Чим ближче до літа, тим робіт у Львові буде проводитись більше. Тобто основна фаза робіт передбачається на червень, липень і серпень, коли в дітей і студентів канікули, коли транспорту в місті менше. Все йде чітко за планом, проблем жодних нема.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9066 / 4.12MB / SQL:{query_count}