Гайда на вихідні у Шевченківський гай!

УГКЦ запрошує на фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

У Львові впродовж ви­хідних, 18-19 квітня, у Шевченківському гаю триватиме сьомий благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”. Благодійна організація “Фундація Духовного Відродження” Української греко-католицької церкви запрошує громаду та гостей міста, а також переселенців зі cхідної України та Криму.
“Цього року ми радо приймаємо гостей із різних областей України, різних конфесій, аби поділитися радістю Воскресіння Господнього. Воскресіння, яке ми по-особливому очікуємо і глибоко переживаємо у своїй душі. Воскресіння, яке говорить нам, що немає кінця добру і любові”, – каже отець Тарас Милян, директор “Фундації Духовного Відродження”.
Відкриватимуть фестиваль вихованці дитячого будинку сімейного типу з містечка Бібрка. Окрім того, служба у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, як співорганізатор фестивалю, запросила на святкування вихованців прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу зі всієї Львівщини.
У рамках заходу в неділю також відбудеться телеміст із українськими громадами з Риму, Чикаго, Нью-Йорка та Мюнхена. Окрім того, благодійники зможуть долучитися до аукціону на підтримку розвитку соціального служіння Церкви та залучення ресурсів для програми “Люди для військових”, що її реалізовує “Фундація Духовного Відродження”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.8681 / 4.06MB / SQL:{query_count}