Церкві на Сокальщині повернуть унікальне Pозп’яття

У неділю, 19 квітня, о 12.00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у с. Тартаків, що на Сокальщині, відбудеться урочисте повернення до церкви Розп’яття, яке у 1898 році вдячні прихожани подарували о. Омеляну Левицькому, за душпастирства якого в 1875 році побудовано церкву

Як інформує Генконсульство Польщі у Львові, ця шляхетна ініціатива належить громадянину Польщі, колишньому польському дипломату – послу, нащадку відомого в Україні та Польщі аристократичного роду – Станіславу Чарториському, який є власником цієї виняткової історичної пам’ятки. 
Коли Станіслав Чарториський прочитав напис на пам’ятці, який говорить, що предмет належав саме о. Омеляну Левицькому, вирішив повернути реліквію в Україну – прихожанам с. Тартаків, для яких він стане важливою історичною та релігійною пам’яткою.
Ідею Станіслава Чарториського охоче підтримало Генконсульство Польщі у Львові, яке звернулося з пропозицією проведення урочистого заходу до його Високопреосвященства владики Михаїла Колтуна, правлячого архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Владика радо відгукнувся на пропозицію польської сторони.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5829 / 4.05MB / SQL:{query_count}