“Замінована” школа

Дивний інцидент трапився на свято Водохреща у львівській школі №77, що на вул. Виговського, 7а (Залізничний ра­йон).

Дивний інцидент трапився на свято Водохреща у львівській школі №77, що на вул. Виговського, 7а (Залізничний ра­йон). Невідома особа зателефонувала на "02" і повідомила про те, що в приміщенні навчального закладу закладено вибуховий пристрій. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. Дзвінок із попередженням пролунав близько полудня, і вже за кілька хвилин до школи прибули, згідно з "Планом дій...", основні підрозділи сил ЦО області та Львова у складі 38 осіб та 12 одиниць техніки. Місце події огородили, виставили охорону та припинили доступ сторонніх осіб. З приміщення школи вивели на безпечну відстань 140 учнів та 48 осіб персоналу обслуги.

Майже годину спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВСУ у Львівській області обстежували всі приміщення школи та прилеглої території. Пошукові роботи завершили о 12.50 - вибухового пристрою не знайшли.

"Служби спрацювали надзвичайно оперативно. Вже через кілька хвилин після дзвінка до школи приїхала міліція, карета швидкої, представники райадміністрації. Ми були подивовані чіткістю та злагодженістю їхніх дій, складалося враження, ніби ми присутні при якихось навчаннях", - розповіла "Пошті" директор школи №77 Ольга Прокопишин.

За її словами, дзвінок за­фіксовано з телефона-автомата, що розташований поблизу школи, біля дитячої ковзанки. "Оператор повідомив, що у слухавці чув дитячий голос. Безпосередньо до школи ніхто не дзвонив. Зараз триває розслідування. Але в нас є сумніви щодо то­го, що ця дитина має якийсь стосунок до нашої школи чи що дзвінок пов'язаний із роботою навчального закладу. Адже щойно розпочалося друге навчальне півріччя, жодних контрольних чи інших зрізів знань не було, зрештою, був святковий день. Тобто в учнів школи не було мотиву до таких пустощів. Та й діти у школі сприйняли все дуже серйозно, без смішків. Старшокласники обурювалися такими витівками і обіцяли допомогти, чим можуть, слідст­ву", - розповіла Ольга Прокопишин. Наразі за фактом події Залізничний рай­відділ міліції проводить розслідування.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5181 / 4.07MB / SQL:{query_count}