Пікет за пікетом

Територія під генконсульством Росії у Львові ніколи не пустує

Територія під генконсульством Росії у Львові ніколи не пустує

mityng.jpgНе встигли одні пікетувальники згорнути намети з-під генерального консульства РФ у Львові, як інші прийшли їм на заміну. Учора, 21 січня, понад сотню працівників ТзОВ "Львівські автобусні заводи" разом з представниками ВО "Свобода" пікетували дипломатичне представництво, вимагаючи вплинути на власників ЛАЗу, які є громадянами Росії. Працівники підприємства тримали в руках плакати: "Росія, відповідай за рускіх!" та "Чуркіни, ми вас дістанемо!".

- Ми не отримуємо зарплати з квітня. Ми прийшли під генконсульство вимагати виплати зарплати, оскільки власник заводу - пан Чуркін - ро­сіянин. Ми не маємо роботи, вже другий місяць ходимо під завод, під обласну раду тощо. Загальна заборгованість зарплати приблизно 10 млн грн, а кожному працівнику винні мінімум по десять тисяч гривень. Сподіваємося, що консульству стане соромно за свого громадянина, і воно вплине на нього щодо виплати зарплати, - розповів "Пошті" Павло Пелюх, працівник ТзОВ "Львівські автобусні заводи".

20 січня відбулася конференція колективу заводу, але ніхто з керівництва підприємства на неї так і не з'явився. За словами працівників, їхні власники вже тривалий час переховуються, тому вони вирішили звернутися до офіційних представників російської держави у Львові. За словами депутата Львівської міської ради Андрія Хомича, який був на переговорах пікетувальників з генеральним консулом Росії у Львові Євгенієм Гузєєвим, генконсул добре поінформований про ситуацію на ЛАЗі, але в неправильному контексті. "Пан Гузєєв при нас набирав пана Чуркіна, але телефон був вимкнений. Консул пообіцяв, що особисто повідомить посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна про ситуацію на ЛАЗі", - сказав "Пошті" Андрій Хомич.

- Ми розуміємо, що генеральне консульство не має особливого впливу на комер­ційну структуру. Але якщо їхні громадяни погано діють у нашій країні, генконсульство має на це реагувати. Ми вимагатимемо реприватизації підприємства та проведення повторного аукціону і не хочемо, щоб це сприймали як провокацію, - сказав "Пошті" Василь Павлюк, голова фракції "Свобода" у Львівській мі­ській раді.

Нагадаємо, профком заводу вже виграв трудовий арбітраж, проте графік виконання рішення власники не виконують. За словами Марії Красневич, голови профкому заводу, сьогодні працівники ЛАЗу знову пікетуватимуть будівлю Львів­ської обласної ради, вимагаючи, щоб обласна влада жорстко втрутилася у ситуацію й провела переговори з власником, а не сиділа склавши руки.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7188 / 4.08MB / SQL:{query_count}