З Донеччини – додому

На Львівщину повернувся зведений загін правоохоронців, які впродовж місяця несли службу на сході

фото: прес-служба міліції Львівщини
Міліціонери повернулись у повному складі, з честю виконавши поставлені перед ними завдання. Зустріти бійців у Львові прийшли міліціонери, рідні, друзі та товариші по службі. 
“Дякуємо за ваше відповідальне ставлення до виконання наказу та за вашу громадянську позицію”, – зазначив заступник начальника ГУ МВСУ у Львівській області Сергій Маруняк.
Упродовж місяця бійці Львівщини несли службу в Маріуполі на Донеччині. Співробітники зведеного загону виконували ті ж завдання, що і в попередніх ротаціях: охороняли стратегічно важливі об’єкти, конт­ролювали автотранспорт на блокпостах і перевіряли транспортні засоби на предмет перевезення зброї та вибухівки, інформує прес-служба міліції Львівщини.
Як зазначив командир зведеного загону Віктор Катерина, жителі Маріуполя не раз висловлювали слова вдячності львівським правоохоронцям за те, що вони допомагали забезпечувати правопорядок і спокій у місті. Після короткотермінового перепочинку правоохоронці повернуться до виконання своїх службових обов’язків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7034 / 4.07MB / SQL:{query_count}