Ще одне місце для зустрічей

Ремонт на вулиці Курбаса планують закінчити до травня

фото: прес-служба ЛМР
До Дня міста вулицю Леся Курбаса відремонтують і зроблять пішохідною. З міського бюджету на ремонт дали 500 тис. грн. У міськраді обіцяють, що ця вулиця стане новим громадським простором, місцем зустрічей та спілкування.
“Плануємо до травня завершити весь обсяг робіт. Тут мають бути красиві лавочки, висаджені дерева, нормальні проїзди для велосипедистів. Думаю, ця вулиця буде одною з найулюбленіших для львів’ян. Збільшуємо ареал пішохідної доступності нашого міста”, – зазначив міський голова Львова, інформує прес-служба міськради.
фото: прес-служба ЛМР
За інформацією Галицької райадміністрації, зараз на вулиці Леся Курбаса готують дорожню основу під мощення.  “Було прийнято рішення про те, що підсвітка вулиці буде із “землі”. Для цього вже проклали кабелі та футляри”, – запевнили в Галицькій райадміністрації. 
Вулиця буде на одному рівні, тобто не буде дороги і тротуарів. Старе асфальтне покриття замінять штучною бруківкою. Планують висадити дерева та поставити лавки. Вартість ремонтних робіт, які виконує ПП “Гарантспецбуд”, становить 500 тис. грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.7133 / 4.07MB / SQL:{query_count}