Наступ на горе-водіїв через Facebook

У Львові в боротьбі з порушниками правил паркування ще не всі методи перепробували

фото: фейсбук-група "Дайте пройти"
Нещодавно адміністрація львівської Facebook-спільноти “Дайте пройти” запропонувала не лише висміювати горе-паркувальників у Інтернеті, а й скаржитися на них у ДАІ, МВС і безпосередньо головному міліціонерові країни Арсену Авакову. У спільноті виклали шаблонні листи, які спрощують процедуру звернення.  
фото: фейсбук-група "Дайте пройти"
“Щоб покращити діяльність групи, дати нові важелі впливу як на порушника, так і на владу, адміністрація групи “Дайте пройти” прийняла рішення – експеримент. Окрім розміщення фото з порушником у Інтернеті, віднині маєте змогу надіслати звернення з тим же фото в ДАІ, МВС і навіть самому Авакову”, – йдеться у зверненні спільноти. Шаблони листів – за цим посиланням.
фото: фейсбук-група "Дайте пройти"
До слова, у Києві за повідомленням у Інтернеті керівництво Департаменту ДАІ призначило службове розслідування щодо свого інспектора, який зупинив службове авто там, де його не можна було зупиняти. Ця ділянка дороги є шляхопроводом, тож відповідно до діючого законодавства, зупинка та стоянка транспортних засобів тут заборонена. Фото з порушенням з’явилося на сторінці спільноти “Герой парковки”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.6693 / 4.06MB / SQL:{query_count}