Медобладнання для шпиталю

У Львівському військовому госпіталі відтепер працює сучасний апарат для корекції гомеостазу

Завдяки благодійній ініціативі громадської організації “Українська Галицька Асамблея” у Львівському військовому госпіталі працює новий ультрасучасний медичний апарат шведського виробництва PRISMAFLEX. В Україні таких є лише чотири. Вартість обладнання становить 800 тис. грн, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
Медичний апарат екстракорпоральної неперервної корекції гомеостазу PRISMAFLEX розроблений для надання спеціалізованої допомоги хворим із тяжкими екзо- та ендогенними інтоксикаціями, ускладненими гострою нирковою поліорганною недостатністю, і використовується у відділеннях реанімації, токсикології та гравітаційної хірургії крові.
“У час інтенсивних бойових дій на сході України поранені з фронту потрапляли до нас, як правило, на другу-третю добу після поранення. На першому етапі медичну допомогу їм надавали в міських і районних лікарнях, де хірурги часто не мали досвіду лікування таких складних випадків поранень і допускали певні помилки.
Тому всі потерпілі, яких скеровували до нашого госпіталю, мали важкі ускладнення у  вигляді розвитку перитонітів, важких септичних станів. Для боротьби з цими ускладненнями нам потрібен був такий апарат. Перевага PRISMAFLEX у тому, що він мобільний і поєднує в собі функції різних медичних апаратів”, – розповів начальник клініки анестезіології та реаніматології Львівського військового госпіталю Степан Горобчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
25.9345 / 4.06MB / SQL:{query_count}