“ШептицькийSTAR”

Квести, акції, конкурси, виставки до 150-річчя з дня народження Mитрополита Андрея Шептицького впродовж року відбуватимуться у Львові

фото: prylbychi-ugcc.at.ua
Цього року у місті проводитимуть заходи, присвячені 150-річчю з дня народження Митрополита Андрея, інформує прес-служба міськради.
“Нам би дуже хотілося, щоб говорили про Шептицького як про живу людину, збити зайву бронзу та граніт, показати Шептицького як живу та багатогранну людину, яку можна назвати людиною епохи Відродження. Показати, наскільки він актуальний залишається для нас і зараз, показати родину Фредрів-Шептицьких, адже ця унікальна родина поєднала дві величезні культури та два європейських народи – польський та український. 
Хочеться перестати говорити про Шептицького як про регіонального діяча. Хочеться говорити про нього як про людину світу і людину європейської та світової історії. Також є ідея показати образ успішного, зреалізованого українця, який зробив дуже багато і для українського бізнесу, і для українського духу, і для української культури”, – зазначила Ірина Магдиш, начальник управління культури ЛМР
У рамках програми на території Музею народної архітектури та побуту пройде фотовиставка “Шептицький – меценат”, також там буде розміщено інфотаблицю “Митрополит Андрей – засновник Музею”, а на вхідних квитках до музею з’явиться  логотип року Шептицького. У мистецьких школах Львова пройде конкурс дитячого малюнка “Інтерпретація робіт О. Новаківського”. Роботи переможців можна буде оглянути у громадському просторі та у ратуші.
Запустять проект “Зателефонуй Шептицькому”, під час якого кожен матиме змогу подзвонити та почути думки Шептицького про любов, віру, щастя, шлюб, чоловіків та жінок, дитинство, історію роду Шептицького
Перша Львівська медіатека проведе конкурс відеоробіт “Меценат”, з метою залучення молодіжної аудиторії та надання імпульсу для розвитку відеомистецтва у Львові, і, в майбутньому, промоції ідеї меценацтва шляхом трансляції кращих робіт на телебаченні. Цей захід має на меті і лобіювання прийняття закону України “Про меценатство”.
Також запустять проект “Зателефонуй Шептицькому”, під час якого кожен матиме змогу подзвонити та почути думки Шептицького про любов, віру, щастя, шлюб, чоловіків та жінок, дитинство, історію роду Шептицького. Додаткову інформацію, зокрема номер, за яким можна буде телефонувати до Шептицького, дізнаємось згодом. 
У Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького пройде інтерактивний квест про славетний рід Фредрів-Шептицьких. Окрім цього, у місті будуть розміщені інфотаблиці з QR-кодами, де міститиметься інформація-підказка до наступної локації в рамках ще одного квесту – “Місця Шептицького”.
У парках та скверах міста розмістять інформативні банери українською та англійською мовами про людей, яких врятував і підтримав Шептицький.
Упродовж березня-травня 2015 року проведуть опитування суспільної думки “Хто такий Андрей Шептицький?”, відбудеться фотоконкурс “Нащадки Митрополита Андрея” з презентацією найкращих фоторобіт у громадському просторі міста та конкурсу дитячого малюнка “Золотий мольберт: дорогами Мойсея українського духу й культури” та ще багато інших заходів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9856 / 4.09MB / SQL:{query_count}