Писанка дитячими руками

У дитячих клубах Львова запрацюють школи писанкарства

фото: kievchaplib.blogspot.com
До великодніх свят у місті Лева традиційно дитячі клуби організовують школи писанкарства. Впродовж місяця і до Великодня в гуртках дітей навчатимуть створення святкових атрибутів. Особ­ливістю школи писанкарства в кожному дитячому клубі буде різноманітність у виконанні писанок як у регіональному, так і в мистецькому аспектах, інформує прес-служба міськради. 
Так, у одних клубах навчатимуть традиційного розпису писанок, а в інших – декорування бісером, нитками, техніками кракле, декупажу, квілінгу.

Дитячі клуби
• Галицький район: 261-68-48;
• Залізничнний район: 295-82-46;
• Личаківський район: 254-62-63;
• Сихівський район: 254-64-58;
• Франківський район: 237-23-82;
• Шевченківський район: 252-18-28.
“Школа писанкарства в дитячих клубах це не просто традиція, а цілий процес національно-патріотичного виховання під час підготування до великодніх свят. Дітям розповідають про історичні та регіональні особливості великодніх традицій і пропонують втілювати основну атрибутику новими мистецькими техніками. Цього року школи писанкарства діятимуть у 19 дитячих клубах”, – зазначає Ольга Каспришин, координатор дитячих клубів Львова від управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради. 
“Щороку учасників шкіл писанкарства стає все більше. Діти розповідають про них удома та у школі, друзям і сусідам, тому кількість охочих долучитися  збільшується. За потреби ми робимо додаткові заняття, збільшуємо їх тривалість. Ми намагаємося врахувати всі побажання батьків і наших вихованців”, – розповіла Людмила Бондарчук, директор дитячих клубів Шевченківського району міста. 
Участь у школах писанкарства можуть брати всі охочі діти шкільного віку. Заняття безкоштовні. Потрібно лише мати зі собою матеріали, необхідні для виготовлення писанок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.6216 / 4.07MB / SQL:{query_count}