Патріотичний флешмоб

Працівники та студенти Франкового вишу 5 березня взяли участь у флешмобі під назвою “Цінуймо ідентичність”, що відбувся на площі перед пам’ятником Іванові Франку

фото: Андрій Польовий
Під супровід патріотичних пісень про Україну студенти утворили “живий” Державний Герб.
Учасники акції також розгорнули великий синьо-жовтий прапор і банер зі словами Державного Гімну та портретом його автора – отця Михайла Вербицького, 200-річний ювілей якого днями відзначає вся українська спільнота. Також учасники флешмобу спільно виконали Гімн України, інформує прес-служба університету ім. Івана Франка.
“Герб, прапор і гімн – це ті символи, які ми повинні завжди цінувати й поважати, адже вони всюди об’єднують українців”, – зазначив  провідний спеціаліст студентського відділу університету Роман Яцикович.
Зауважимо: окрім працівників університету і студентів, до акції долучились і жителі міста. “Тепер дуже важливо зберігати пам’ять про видатних українців, плекати свою національну ідентичність. Наразі Україна переживає важкі часи, тому такі акції дуже необхідні. Вони згуртовують нас”, – зауважив учасник акції Валентин, студент Франкового вишу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7639 / 4.06MB / SQL:{query_count}