Децентралізація: на Львівщині створять робочу групу

Наступного тижня заплановано створити спільну робочу групу на рівні облдержадміністрації та облради для напрацювання пропозицій і проведення заходів щодо децентралізації

Про це йшлося під час розширеної наради з обговорення питань децентралізації влади з мерами міст, сільськими та селищними головами Львівщини, що відбулася 5 березня за участі очільника Львівщини та голови Львівської облради.
Зі слів Олега Синютки, в  районах створять аналогічні робочі групи, які підготують власні пропозиції, інформує прес-служба ЛОДА. “Варто почати цю роботу в кожному районі!” – наголосив він. 
Як зазначив очільник області, ЛОДА та ЛОР готові узагальнити всі пропозиції та відправити їх у Верховну Раду, а народні депутати від Львівщини як представники львівського лобі – сформулювати відповідні зміни до законодавства.
Олег Синютка зазначив, що в рамках проведення реформ із децентралізації важливими нині є три речі. “По-перше, фінансовий ресурс для місцевих громад, по-друге, територіальну реформу варто провести так, аби людина, що проживає в будь-якому селі чи місті, отримувала належний рівень соціальних послуг, а по-третє, без децентралізації підвищення рівня життя населення не буде. Це варто усвідомити”, – резюмував він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6671 / 4.06MB / SQL:{query_count}